زندگی و تحصیل در ونکوور

Shipyards به عنوان یک جاذبه ی برجسته ی منطقه ای در ساحل Lonsdale افتتاح شد

منتشر شده

در

آخرین باری که مترو ونکوور یک فضای عمومی داشت که به Shipyards ، در نورث ونکوور شباهت داشته باشد، بیش از یک دهه قبل بود، زمانی که سایبان شیشه ای گسترده ی  Plaza of Nation، از نمایشگاه بین المللی Expo ’86 ، هنوز در Northeast False Creek وجود داشت.
آن یک فضای بیرونی پوشیده شده و مناسب برای برنامه های بزرگ و حتی کنسرت ها بود، مکانی مناسب برای تمام فصول و برنامه های مختلف، که امروز منطقه به آن نیاز جدی دارد.
ده سال بعد، وارد قسمت The Shipyards on Lot 5 شوید، یک فضای پوشیده شده ی، چند منظوره، مناسب برای رویدادها، که توسط رستوران ها و مغازه ها محاصره شده است. آنها این تعطیلات آخر هفته جشن افتتاحیه ی بزرگ خود را برگزار می کنند.


بخشی از پشت بام قابل جمع شدن است که در هنگام باز شدن، یک پارک اسپری آب 8000 متر مربعی با 5 تپه ی کوچک از جنس لاستیک که آب را به هوا شلیک می کند، پوشش می دهد.
علاوه بر این، در ماه های زمستان، فضای مخصوص رویدادهای 12000 متر مربعی، پوشیده شده و به یک رینگ یخ رایگان تبدیل خواهد شد. که بزرگترین رینگ یخ فضای باز در منطقه، و بزرگتر از Robson Square است. تپه ها نیز چند منظوره هستند، اطراف تپه ها با ورقه های یخ پوشانده شده و به اسکیت بازان اجازه می دهد تا در اطراف آنها بچرخند. اسکیت بازها می توانند اسکیت خود را همراه بیاورند و یا یک جفت اسکیت را در سایت اجاره کنند.
و البته، چشم اندازهای پانوراما از افق داون تاون ونکوور و Burrard Inlet وجود دارد، که می توانید هم از سطح پلازا و هم از سطوح بالایی قابل دسترس، از آن لذت ببرید.
این سازه ی شش طبقه ی بلند الهام گرفته از میراث گذشته، به عنوان پشتوانه ساختمانهای معاصر، و بخشی از برنامه ی توسعه ی مجدد، عمل می کند. همچنین توری گسترده ای در کل منطقه ی سقف وجود دارد، که از تبدیل این ساختار به بزرگترین مکان زندگی کبوترها در منطقه، جلوگیری می کند.
به بیان ساده تر، این جدیدترین و مهمترین پیشرفت در منطقه ی صنعتی سابق، درست در شرقLonsdale Quay تا به امروز است. مراحل قبلی اضافه شده ساختمان های Shipyards ، شامل رستورانTap & Barrel ، فضاهای مخصوص رویدادها، مغازه ها و فضای بازی است که به یک بازار شبانه ی تابستانی سالانه تبدیل شده است. تقریباً 85000 فوت مربع فضای تجاری، شامل رستوران ایتالیایی Nook ، رستوران لبنانی Jamjar Canteen ، Main Street Honey Shoppe ، Caffe Artigiano ، Method Indoor Cycling، و Volcom ، و بیش از 400 صندلی شامل یک پاسیوی رو به روی آب، وجود دارد.
سایر مستاجران اصلی شامل هتل Seaside ، یک بوتیک هتل 70 اتاقه که توسط Executive Hotels & Resorts اداره می شود و یک پردیس ماهواره ای برای دانشگاه Capilano است.
تنها مشاغلی که در حال حاضر افتتاح شده اند، Parlour Ice Cream و بازار گیاهخواران Larry هستند و سایر مستاجرها هنوز برای دکور فضاهای خود، کار
می کنند. شهرداری همچنین پیشنهاد یک برج مسکونی به طول 400 فوت را برای قطعه ی The Shipyards ‘Lot 8 داد، که شامل امکانات عمومی مانند خانه ی جدیدی برای Polygon Gallery و یک استخر عمومی در Burrard Inlet در انتهای اسکله جدید بود. این پروژه به دلیل مخالفت عمومی توسط شورای شهر به شدت طرد شد.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

error: Content is protected !!