زندگی و تحصیل در ونکوور

مقامات بهداشتی BC به اعتراضات ضد تعطیلی اجباری در ونکوور پاسخ می دهند

منتشر شده

در

بعد از اعتراض ضد تعطیلی اجباری دیگری که در آخر هفته در ونکوور این بار در مقابل بیمارستان St. Paul برگزار شد، دکتر Bonnie Henry، افسر بهداشتی استان و Adrian Dix وزیر بهداشت BC ، خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.

Henry روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: این واقعاً چالش برانگیز است، زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که افراد آگاهی کمی نسبت به آن دارند.

وی خاطرنشان كرد كه بسیاری از افراد به او می گویند، كه تصور می كنند این یک توطئه است، و تعداد زیادی از افراد وجود دارند كه خود را به عنوان پزشك در مکان ها و موقعیت های مختلف، به ویژه از آمریكا می نامند، و اطلاعات غلطی را كه به آن معتقد هستند ارائه می دهند.

Henry گفت که یکی از جنبه های مهم پاسخگویی مقامات سلامت استان این است که، ما به اینجا می آییم و اطلاعاتی را که در اختیار داریم و به همان اندازه که می دانیم در اختیار شما قرار می دهیم، و مردم را ترغیب می کنیم به سراغ منابع معتبر اطلاعاتی مانند وب سایت Health Canada یا وب سایت BCCDC بروند، اینها منابع حقیقت هستند و می توانید از آنجا به لینک های دیگر بروید.

وی ادامه داد: وقتی افراد به دلیل شیوع یک بیماری جدید دچار اضطراب و ترس می شوند، به دنبال پاسخی هستند که برای آنها معقول باشد، تعدادی از افراد تلاش می کنند برخی اطلاعات غلط را در خیابان ها اعلام کنند.

او ادامه داد، من حرف مانترا را بازگو می کنم و همیشه می گویم: ما باید آرام باشیم، نفس عمیق بکشیم و به موضوع نگاه خوبی بیندازیم و این به ما کمک می کند تا راه صحیحی را برای پیشبرد امور پیدا کنیم.

Dix  نیز از طرف خودش گفت، مقامات بهداشتی و اعضای جامعه مدیون کسانی هستند که جان خود را از دست داده اند، بیمار شده اند، عزیزان خود را از دست داده اند، شغل خود را از دست داده اند و یا در قرنطینه هستند. احترام به حقیقت همان چیزی است که ما در اینجا می خواهیم انجام دهیم.

Dix گفت هنگامی که حوادثی مانند آنچه در مقابل St. Paul دیدیم رخ می دهد، ما مردم را ترغیب می کنیم که کار این افراد را تشویق نکنند.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

error: Content is protected !!