Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

UBC برنامه ریزی کرده است که تعطیلات زمان مطالعه ی پاییزی از سال 2021 دوباره شروع شود

Published

on


دانشجویان دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) از سال تحصیلی 22-2021 تعطیلات پاییزی خواهند داشت.

Academic Policy Committee طرحی را به UBC Vancouver Senate ارائه داده بود، که هفته ی گذشته تصویب شد. این طرح توضیح می دهد كه ایده ی تعطیلات پاییز سالهاست كه اجرا نشده است، و اخیراً در بهار گذشته مطرح شد.

تعطیلات پنج روزه در ماه نوامبر برگزار می شود و با تعطیلات Remembrance Day یکی خواهد شد. Academic Policy Committee توضیح می دهد که این کار اجازه می دهد، بدون تعیین یک هفته کوتاه، زمان بندی مداوم انجام شود و دوره ی مطالعات زمستانی را به طور منظم برای ترم یک و دو، حفظ می کند.

همچنین این مزیت را دارد که استراحت سه روزه ی تحصیلی را که بین پایان کلاس ها و شروع امتحانات برگزار می شود، حفظ کند.

Matthew Ramsay، مدیر امور دانشگاه UBC گفت، بزرگترین تغییری که دانشجویان متوجه آن می شوند، فشرده سازی دوره ی امتحان نهایی به 12 روز خواهد بود.

وی در ایمیلی نوشت: بزرگترین تغییر برای دانشگاه، اجازه ی نوشتن امتحانات در روز یکشنبه است، تا روزهای اضافی استراحت که بدیهی است برخی از دانشکده ها و کارمندان روز یکشنبه کار خواهند کرد، تطبیق داده شود.

این طرح همچنین با اضافه کردن مهلت حذف، اضافه  و انصراف، برای دانشجویان نیز سودمند خواهد بود.

قوانین فعلی مهلت انصراف دوره های ترم اول را در حدود Thanksgiving تعیین کرده است. با این حال، این طرح استدلال می کند که در آن مرحله از ترم، بسیاری از دانش آموزان هنوز در مورد یادگیری خود بازخورد دریافت نکرده اند.

در حالی که اکثر دانشگاه های سراسر کانادا تاریخ انصراف متفاوتی دارند، همه ی آنها معمولاً دیرتر از زمان UBC هستند. دوره های ترم یک در حال حاضر تاریخ انصراف طولانی تری دارند، که در دو هفته در زمستان و یک هفته در تابستان به عقب رانده می شوند. پیش بینی می شود تاریخ های انصراف تعدیل شده از تاریخ 1 سپتامبر 2020 به مرحله اجرا در آید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!