Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

UBC ، بودجه ی فدرال برای ساخت پارکینگ چند طبقه با صفحات خورشیدی و مسکن net-zero را بدست می آورد

Published

on


Santa Ono اعلام کرد، که UBC ، 5.8 میلیون دلار، برای پروژه های انرژی سبز در محوطه ی دانشگاه، از دولت کانادا بودجه دریافت می کند. Ono در کنفرانسی مطبوعاتی که با Amarjeet Sohi، وزیر منابع طبیعی کانادا برگزار شد، از ساخت دو ساختمان با مصرف بهینه ی انرژی، که توسط Ministry’s Green Infrastructure Program تأمین مالی شده است، خبر داد.


2.3 میلیون دلار از این بودجه، برای ساخت یک پارکینگ چند طبقه با ایستگاه های شارژ خورشیدی برای اتومبیل های برقی، صرف می شود.
یک پروژه ی مشترک با BC Hydro و Cypress Power ، که شامل 24 ایستگاه شارژ وسایل نقلیه ی برقی و علایم راهنما، با شارژ بی سیم خواهد بود.
صفحات خورشیدی که در بالای پارکینگ قرار دارند، حدود 7 درصد از انرژی مورد نیاز UBC را تولید می کنند و باعث کاهش قابل توجه انتشار کربن می شوند.
3.5 میلیون دلار باقیمانده، با همکاری UBC Properties Trust ، برای ساخت یک ساختمان net-zero صرف می شود، که به عنوان محل اقامت دانشجویان و کارمندان استفاده خواهد شد. ساختمانی که استانداردهای مصرف بهینه ی انرژی و تولید کربن را برآورده می کند.
این دانشگاه قدمی دیگر به سمت یک کمپ هوشمند را زمانی برخواهد داشت، که شرکت رسانه ای Rogers،شبکه ی اینترنت بی سیم 5G  را قبل از هر جایی در کانادا، در این دانشگاه نصب کند.
این شبکه برای تحقیقات کاربردی استفاده شده و داده های آن، به Rogers در بهبود خدمات دهی کمک خواهد کرد. انتظار می رود این سرویس تا اوایل سپتامبر آماده شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!