سفر

خداحافظی یک ایرلاین دیگر از ونکوور

Published

on

خبر_کانادا
Spread the love

Canadian Union of Public Employees می گوید، هفته ی گذشته به 128 نفر از خدمه ی هواپیمای Air Transat ، یعنی بیش از نیمی از نیروهای فعلی اطلاع داده شده است، که به طور موقت از کار بیکار می شوند و پایگاه هواپیمایی ونکوور نیز بسته خواهد شد. 

CUPE می گوید با اخراج هفته ی گذشته، تنها 117 خدمه ی پرواز باقی می مانند که در ماه نوامبر کار خواهند کرد، در حالی که 245 نفر در ماه اکتبر، 355 نفر در ماه آگوست و 2000 نفر قبل از همه گیری COVID-19 کار می کرده اند. 

Christophe Hennebelle معاون منابع انسانی و امور شرکت های Transat AT می گوید، در حالی که هیچ خدمه ی پروازی به طور دائم اخراج نشده است، این شرکت در حال پردازش تعدادی از اخراج های موقتی است. 

Hennebelle می گوید،این شرکت فعلا نمی تواند تعداد کل آنها را تأیید کند، اما هفته ی گذشته به 128 خدمه ی پرواز در مورد اخراج موقت اطلاع رسانی شده است. 

در مجموع، این شرکت هواپیمایی می گوید اکنون حدود 1700 کارمند فعال دارد، در حالی که قبل از همه گیری این تعداد 5100 نفر بوده اند. 

این شرکت هواپیمایی دلیل تصمیم خود را عدم بهبود چشم انداز صنعت در میان بسته شدن مرزهای کانادا و کمبود برنامه های پشتیبانی از خطوط هوایی دانست. 

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!