سفر

7 کار هیجان انگیز برای انجام دادن در پاییز امسال در ونکوور، با 25 درصد تخفیف

Published

on

اخبار_کانادا
Spread the love

پاییز شاید بهترین زمان برای لذت بردن از شهر ما باشد. فراموش نکنیم که این بهترین زمانی است که می توانیم ونکوور (و جاذبه های خوب  West Coast) را با صحنه های خیره کننده از شاخ و برگ های پاییزی به طور کامل کشف کنیم.  

در شهر خودمان چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، Tourism Vancouver با TransLink و Viator همکاری کرده است، تا با استفاده از کد COMEBACKTOTRANSIT ، 25٪  تخفیف به افراد محلی برای جاذبه ها و تورهای محلی منتخب، اختصاص یابد. به جاذبه هایی مانندFlyOver Canada، haunted tours، تورهای تست آبجو محلی و کارهای دیگر فکر کنید، همه با تخفیف عمده. 

برنامه Safe Operating Action Plan (SOAP) شرکت TransLink ، با افزایش پروتکل های تمیز کردن روزانه، ضدعفونی کردنPit Crewsو اقدامات فاصله ی فیزیکی برای ایمن نگه داشتن مسافران در هنگام بازدید از جاذبه های اطراف، هنوز در حال اجرا است. اگر احساس بیماری می کنید، همیشه ماسک بزنید و قبل و بعد از سفر دست های خود را بشویید، در صورت امکان در خانه بمانید. 

در اینجا هفت جاذبه و تجربه وجود دارد، تا از بهترین های ونکوور در پاییز لذت ببرید. 

 

Whale-watching cruise 

این تجربه یک آیتم ویژه ی بزرگ است که معمولا برای خودتان رزرو نمی کنید. با این حال، در پاییز امسال می توانید جریان های Strait of Georgia و Howe Sound را با 25 درصد تخفیف کشف کنید! هرگز فرصتی بهتر برای احساس رطوبت دریا بر چهره ی شما و مشاهده orcas که با پرش و بازی از آب بیرون می آیند وجود نخواهد داشت.  

 

Vancouver seaplane tour 

هیچ چیز شبیه سرک کشیدن از بالا بر روی شهر نیست، که بتواند دیدگاهی بهتر در مورد کوچک، خاص و زیبا بودن ونکوور به شما بدهد. 

با یک سواری 20 دقیقه ای که از مرکز شهر شروع می شود و می توانید از دید یک پرنده کوه های اطراف، مکان های دیدنی شهر و False Creek را تماشا کنید. از ارتفاع بالا، پارک های سرسبزمان را خواهید دید که با آبشارهای طلایی بسیار زیبا می شوند. شما هرگز اولین تجربه ی پرواز بر روی آب را فراموش نخواهید کرد! 

 

تور پیاده روی Historic Gastown 

این یک فعالیت مناسب برای اوقات پاییز و COVID است، زیرا شما خارج از منزل هستید، هوای تازه را می گیرید و در مکان های اصلی متوقف می شوید تا جنبه ی تاریک گذشته ناهموار و پر سر و صدای ونکوور را کشف کنید. 

همچنین چیزهایی برای یادگیری نیز در این زمینه وجود خواهد داشتGastown در طی 150 سال تاریخ زیادی را در خود جای داده استاز افسانه های جن زده تا قتل های نامشخص. خود را برای یک سفر شبح وار و در عین حال آموزشی آماده کنید. 

 

تور دوچرخه سواری ونکوور 

ونکوور شهر دوچرخه سواران است، و همچنین دارای مکان های دیدنی بسیاری است که ارزش بازدید از نزدیک و به صورت شخصی را دارد. خود را به یک تجربه ی واقعی گردشگری دعوت کنید و به یک تور دوچرخه سواری بپیوندید تا بتوانید در پارک استنلی ، جزیره گرانویل و محله های جالب توجهی مانند محله چینی ها و Gastown گشت بزنید. 

گروه کوچکی از دوستان خود را جمع کرده و قسمت های جدیدی از شهر را بشناسید. از آنجا که سوار دوچرخه هستید، می توانید هر زمان خواستید توقف کنید و مجبور نیستید هزینه ای برای پارکینگ بپردازید. 

 

سفر یک روزه به Grouse Mountain 

ما قسمت های شاخص شهر را از دیدگاه های مختلف اطراف ونکوور می بینیم، اما چند بار می توانید منظره های چشمگیر پانوراما را از قله ی Grouse Mountain تماشا کنید؟ 

این فصل زمان مناسب برای رفتار مانند یک جهانگرد و رزرو بلیط Mountain Admission است، که شامل یک سفر Skyride و فرصتی برای دیدن خرس ها و سایر حیوانات وحشی می باشد. 

 

FlyOver Canada  

برای انجام این کار به ماشین نیاز ندارید. در واقع، شما حتی نیازی به ترک شهر نیز ندارید، تا بتوانید در طی یک تجربه ی پرواز شبیه سازی شده با FlyOver Canada ، بر فراز کانادا اوج بگیرید. 

قبل از این تجربه ی پرماجرا، در یک نمایش قبل از پرواز، جزئیات جذابی را درباره ی چشم اندازها، تاریخ و فرهنگ ملی مان بیاموزید. سپس، پرواز کنید. 

 

Behind-the-scenes brewery tour 

با این تور پشت صحنه ی آبجوسازی، به سه کارخانه ی برتر آبجوسازی بروید و فرصت چشیدن نمونه های آبجوی دست ساز و ملاقات با برخی از استادان تولید این محصول را به دست بیاورید. 

چطور یک آبجو طعم موز می گیرد؟ شما در شرف کشف این موضوع هستید. این تور شامل حمل و نقل نیز می باشد، و شما می توانید یک لیوان آبجوی یادگاری را به خانه ببرید تا مجموعه ی خود را تکمیل کنید. 

 

ونکوور برای کشف آماده است، و اکنون می توانید همه موارد را با 25٪ تخفیف رزرو کنید. 

Viator با مجریان تور خود همکاری کرده است تا در صورت لزوم از رعایت قوانین و مقررات محلی اطمینان حاصل کند. هر ارائه دهنده ی تور اقدامات احتیاطی ایمنی COVID-19 خاص خود را دارد که بسته به اپراتور ممکن است متفاوت باشد. با این حال، جزئیات در سایت Viator ذکر شده است. همچنین می توانید با استفاده از فیلتر مربوطه، تورهایی را جستجو کنید که اقدامات ایمنی بیشتری انجام می دهند.   

اگر یک تور یک روزه را رزرو کردید و در پایان روز می خواهید آن را به یک سفر شبانه تبدیل کنید، بسیاری از هتل ها از طریق وب سایت Tourism Vancouver نیز در دسترس است. در حال حاضر، شما حتی می توانید با رزرو هتل خود گیفت کارت آمازون 25 دلاری رایگان دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.stayvancouverhotels.com مراجعه کنید. 

.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #salamvancouver

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!