سفر

ونکووری ها می توانند از 15 اکتبر بدون قرنطینه در بدو ورود از هاوایی دیدن کنند

Published

on

Spread the love

 در حالی که نوشیدن یک کوکتل گوارا در مناطق استوایی ممکن است فریبنده به نظر برسد ، دولت کانادا به شما توصیه می کند قبل از رزرو بلیط​​، دوبار فکر کنید. با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، دولتهایی که مرزهای خود را به روی گردشگران گشوده اند می توانند به طور ناگهانی محدودیت های سخت سفر را اعمال کنند ، که این امر بازگشت شما به خانه را برای شما دشوار می کند.

با این اوصاف ، به روزرسانی اخیر مشاوره مسافرتی برای بازدید از ایالت Aloha در تعطیلات بعدی ، کمی ساده تر است.

 دیوید ایژ ، فرماندار هاوایی اعلام کرد که برنامه آزمایش قبل از سفر این ایالت در 15 اکتبر آغاز می شود ، که به مسافران ونکووری اجازه می دهد تا هنگام ورود به قرنطینه از ایالت جزیره بازدید کنند. آنها باید قبل از ورود خود آزمون را انجام دهند و بیش از 72 ساعت قبل از سفر ، اثبات آزمایش منفی را نشان دهند.

این آزمایش همچنین باید یک آزمایش اسید نوکلئیک یا آزمایش NAAT باشد که در یک آزمایشگاه دارای تاییدیه CLIA انجام می شود.

در بیانیه وزارت حمل و نقل هاوایی آمده است: “مدارك نتیجه منفی آزمایش باید هنگام ورود به هاوایی ارائه شود. بدون این ، مسافرانی كه از خارج از كشور وارد می شوند مشمول قرنطینه 14 روزه می شوند.

 هزینه آزمون قبل از سفر به عهده مسافران خواهد بود. در بدو ورود به فرودگاه هیچ آزمایشی ارائه نخواهد شد. “

همچنین مسافران در بدو ورود دمای خود را بررسی می کنند و باید فرم سفر و سلامتی را پر کنند.

در موقع برگشت، مسافران باید در نظر داشته باشند که براساس تدابیری از طرف دولت بریتیش کلمبیا ، کلیه مسافران ورودی از خارج از کانادا ، بدون در نظر گرفتن مقصد نهایی ، لازم است یک طرح برای قرنطینه خود ارائه دهند.

این طرح باید نشان دهد که مسافران برگشتی دارای پشتیبانی هستند تا بتوانند به مدت 14 روز با خیال راحت در قرنطینه به سر برند.

#کانادا، #ونکوور، #تورنتو، #مونترال، #مونتریال، #کانادا_مهاجرت، #مهاجرت، #ویزاکانادا، #ویزای_کار، #ویزا، #ویزای_کانادا، #ویزا_کانادا، #ویزای_کاری، #ویزای_توریستی، #مهاجرت_تحصیلی، #مهاجرت_آسان، #مهاجرت_کانادا، #اقامت، #ایرانیان_کانادا، #خانه #ریلتور، #صرافی، #صرافی_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!