سفر

پیشنهاد جدید ایرکانادا: یک نرخ ثابت ماهیانه بپردازید، به طور نامحدود پرواز کنید

Published

on

Spread the love

ایر کانادا بلیط پرواز جدیدی را اعلام کرد، که برای انعطاف پذیری بیشتر مسافران، برای سفر در سراسر کشور طراحی شده است. 

بزرگترین شرکت هواپیمایی کانادا در بیانیه ای می گوید، Infinite Canada Flight Pass نهایت انعطاف پذیری و اطمینان را برای رزرو سفر در کانادا به مشتریان می دهد.   

با یک هزینه ثابت، دارندگان این نوع بلیط می توانند بدون محدودیت، سفر خود را بدون جریمه ی تغییر یا لغو پرواز رزرو کنند، و بسته به مدت زمان کارت خریداری شده، حداکثر تا سه ماه پرواز کنند. 

درست است: شما می توانید از سفرهای نامحدود در کانادا، با یک نرخ ثابت ماهانه لذت ببرید. 

Lucie Guillemette معاون اجرایی و مدیر ارشد بازرگانی ایر کانادا گفت: ایر کانادا تشخیص می دهد که با شروع بازگشت سفرهای هوایی به حالت نرمال، مسافران انعطاف پذیری و اطمینان بیشتری می خواهند. بلیط جدید Infinite Canada Canada این امکان را به مشتریان می دهد تا بتوانند بدون محدودیت رزرو و یا جریمه های تغییر یا لغو پرواز، برنامه ی سفر خود را به راحتی رزرو کرده و تغییر دهند. این بلیط همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که هر یک از کلاس های پروازی Standard، Flex و  Latitude را انتخاب کرده و به آنها امکان می دهد Altitude Qualifying Miles را کسب کنند. 

 بلیط پرواز Air Canada Infinite Canada  ، از 16 تا 23 سپتامبر برای خرید در کانادا در دسترس است. 

با پرداخت 2000 دلار در ماه (بدون احتساب مالیات)، بلیط ها برای یک، دو یا سه ماه در دسترس هستند و مشتریان می توانند از بین سه کلاس خدمات استاندارد ، Flex و Latitude یکی را انتخاب کنند. ویژگی های آن عبارتند از: 

  • تعداد پروازهای نامحدود در کانادا با یک قیمت ثابت در طول مدت بلیط. 
  • مشتریان واجد شرایط برای جمع آوری Altitude Qualifying Miles هستند. 
  • سفر می تواند بدون محدودیت رزرو تا یک ساعت قبل از پرواز رزرو شود. 
  • بدون جریمه ی تغییر یا لغو پرواز. 

ایر کانادا از 15 ماه می، سیستم اجباری بررسی درجه ی حرارت بدن مشتریان پیش از پرواز را آغاز کرد. این کار به عنوان بخشی از برنامه جدید Air Canada CleanCare + است، ابتکاری جامع برای ایمنی شخصی و نظافت پیشرفته ی هواپیما، برای ایجاد آرامش بیشتر ذهن مشتریان در تمام مراحل سفر. 

در ماه جون ایر کانادا بی سر و صدا سیاست بازپرداخت خود را تغییر داده است، تا به برخی از مشتریانی که پروازهایشان به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 لغو شده است اجازه دهد پول خود را پس بگیرند، اما نه مسافرانی که سفر آنها در کانادا بوده است. 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!