Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

Shipyards در Lonsdale Quay نورث ونکوور، از 20 جولای افتتاح می شود

Published

on


مجموعه ی Shipyards در پایین خیابان Lonsdale در نورث ونکوور، قرار دارد و به طور رسمی در روز شنبه 20 جولای، افتتاح خواهد شد.
این مکان به یک جاذبه ی قابل توجه در منطقه تبدیل خواهد شد، و برای مرکز Lonsdale در نورث ونکوور، یک جهش اقتصادی بزرگ فراهم می کند.
این مجموعه که توسط شرکت معماری محلی DIALOG طراحی شده، یک منطقه ی صنعتی به مساحت 20000 فوت مربع در ساحل را دوباره فعال کرد. اینجا همچنین شامل 12000 فوت مربع فضای سرپوشیده ی
مخصوص برنامه های گوناگون ست، که در ماه های زمستان به عنوان پیست یخی استفاده می شود. این بزرگترین پیست یخی در منطقه خواهد بود، حتی بزرگتر از پیست یخی Robson Square در دان تان شهر ونکوور.

این امکانات قابل توجه عمدتا زیر ساختار اصلی قرار دارند، که طول آن 300 فوت و ارتفاع سقف کاذب آن 6 طبقه است. بخشی از سقف قابل جمع شدن است، و در صورت باز بودن 8000 فوت مربع از واتر اسپری پارک و میدان عمومی را پوشش می دهد. حدود 85000 فوت مربع فضای تجاری نیز فعال خواهد شد، با کسب و کارهایی مانند: رستوران JOEY با بیش از 400 صندلی و یک پاسیو رو به آب، رستوران ایتالیایی Nook، بازار گیاه خواران Larry، Parlour Ice Cream، رستوران لبنانی Jamjar Canteen، Main Street Honey Shoppe ، Caffe Artigiano ، Method Indoor Cycling و Volcom.
از دیگر شرکت های اصلی این مجموعه، هتل Seaside است، یک هتل کوچک با 70 اتاق تحت نظر Executive Hotels & Resorts ، و دیگری یک کمپ ماهواره ای برای دانشگاه Capilano.
فضای سطح سوم مجموعه Wallace است، یک فضای مخصوص رویدادهای ویژه ی قابل رزرو، با منظره ای غیر قابل توصیف از آب و مرکز شهر ونکوور. زیرزمین سایت نیز شامل بیش از 140 پارکینگ برای خودروها است. این ساخت و ساز، مشارکتی بین Quay Property Management و شهرداری نورث ونکوور است. سازنده ی این مکان، که مالک و سازنده ی Lonsdale Quay نیز هست، توسط شهرداری برای ساخت این پروژه در زمین های متعلق به شهرداری انتخاب شده است.

افتتاحیه ی بزرگ Shipyards
یک رویداد رایگان دوستانه و خانوادگی، با فعالیت ها و سرگرمی برای تمام سنین، از جمله:
– یک برنامه ی خانوادگی با تمرکز بر کودکان شامل: نمایش Bobs and Lolo، یک ایستگاه صنایع دستی، هنر تعاملی، نقاشی صورت و چرخش بالون.
– افتتاح رسمی پارک آبی جدید توسط شهردار Buchanan.
– انواع مختلفی از موسیقی زنده، نمایش های سرگرم کننده و رقص.
– بازار Fall for Local با پیشنهادات ویژه.
– تخفیفات ویژه در مغازه های اطراف مانند Welcome Parlor، Method Cycling ، رستوران Joey، NOOK و JamJar.
– اجرای برنامه توسط Shipyard Pals.
– اجراهای متنوع در سراسر Shipyards.
– فعالیت هایی در ساحل از جمله Seaspan tug boat ballet و Vancouver Fire Boat.

When: Saturday, July 20, 2019
Time: 1 pm to 4 pm
Where: 125 Victory Ship Way, North Vancouver
Cost: Free


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!