Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

Shipyards به عنوان یک جاذبه ی برجسته ی منطقه ای در ساحل Lonsdale افتتاح شد

Published

on


آخرین باری که مترو ونکوور یک فضای عمومی داشت که به Shipyards ، در نورث ونکوور شباهت داشته باشد، بیش از یک دهه قبل بود، زمانی که سایبان شیشه ای گسترده ی  Plaza of Nation، از نمایشگاه بین المللی Expo ’86 ، هنوز در Northeast False Creek وجود داشت.
آن یک فضای بیرونی پوشیده شده و مناسب برای برنامه های بزرگ و حتی کنسرت ها بود، مکانی مناسب برای تمام فصول و برنامه های مختلف، که امروز منطقه به آن نیاز جدی دارد.
ده سال بعد، وارد قسمت The Shipyards on Lot 5 شوید، یک فضای پوشیده شده ی، چند منظوره، مناسب برای رویدادها، که توسط رستوران ها و مغازه ها محاصره شده است. آنها این تعطیلات آخر هفته جشن افتتاحیه ی بزرگ خود را برگزار می کنند.


بخشی از پشت بام قابل جمع شدن است که در هنگام باز شدن، یک پارک اسپری آب 8000 متر مربعی با 5 تپه ی کوچک از جنس لاستیک که آب را به هوا شلیک می کند، پوشش می دهد.
علاوه بر این، در ماه های زمستان، فضای مخصوص رویدادهای 12000 متر مربعی، پوشیده شده و به یک رینگ یخ رایگان تبدیل خواهد شد. که بزرگترین رینگ یخ فضای باز در منطقه، و بزرگتر از Robson Square است. تپه ها نیز چند منظوره هستند، اطراف تپه ها با ورقه های یخ پوشانده شده و به اسکیت بازان اجازه می دهد تا در اطراف آنها بچرخند. اسکیت بازها می توانند اسکیت خود را همراه بیاورند و یا یک جفت اسکیت را در سایت اجاره کنند.
و البته، چشم اندازهای پانوراما از افق داون تاون ونکوور و Burrard Inlet وجود دارد، که می توانید هم از سطح پلازا و هم از سطوح بالایی قابل دسترس، از آن لذت ببرید.
این سازه ی شش طبقه ی بلند الهام گرفته از میراث گذشته، به عنوان پشتوانه ساختمانهای معاصر، و بخشی از برنامه ی توسعه ی مجدد، عمل می کند. همچنین توری گسترده ای در کل منطقه ی سقف وجود دارد، که از تبدیل این ساختار به بزرگترین مکان زندگی کبوترها در منطقه، جلوگیری می کند.
به بیان ساده تر، این جدیدترین و مهمترین پیشرفت در منطقه ی صنعتی سابق، درست در شرقLonsdale Quay تا به امروز است. مراحل قبلی اضافه شده ساختمان های Shipyards ، شامل رستورانTap & Barrel ، فضاهای مخصوص رویدادها، مغازه ها و فضای بازی است که به یک بازار شبانه ی تابستانی سالانه تبدیل شده است. تقریباً 85000 فوت مربع فضای تجاری، شامل رستوران ایتالیایی Nook ، رستوران لبنانی Jamjar Canteen ، Main Street Honey Shoppe ، Caffe Artigiano ، Method Indoor Cycling، و Volcom ، و بیش از 400 صندلی شامل یک پاسیوی رو به روی آب، وجود دارد.
سایر مستاجران اصلی شامل هتل Seaside ، یک بوتیک هتل 70 اتاقه که توسط Executive Hotels & Resorts اداره می شود و یک پردیس ماهواره ای برای دانشگاه Capilano است.
تنها مشاغلی که در حال حاضر افتتاح شده اند، Parlour Ice Cream و بازار گیاهخواران Larry هستند و سایر مستاجرها هنوز برای دکور فضاهای خود، کار
می کنند. شهرداری همچنین پیشنهاد یک برج مسکونی به طول 400 فوت را برای قطعه ی The Shipyards ‘Lot 8 داد، که شامل امکانات عمومی مانند خانه ی جدیدی برای Polygon Gallery و یک استخر عمومی در Burrard Inlet در انتهای اسکله جدید بود. این پروژه به دلیل مخالفت عمومی توسط شورای شهر به شدت طرد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!