املاک

Lower Lonsdale یک فضای پیاده روی شهری در کلاس جهانی ارائه می دهد

Published

on

Spread the love

Granville Island قبل از همه گیری ویروس کرونا، به دلیل تعداد زیاد بازدید کنندگانش به عنوان دومین جاذبه ی گردشگری برتر کانادا شناخته شده بود.
این روزها با بسته شدن مرزهای ایالات متحده و لغو شدن سفر کشتی های کروز، این جزیره بسیار آرام است، اما یک رقیب جدید در شهر ایجاد شده است، تا جای جزیره را بگیرد. منطقه ای که قبلاً از آن به عنوان Lower Lonsdale یاد می شد، اکنون با عنوان The Shipyards برای کسب و کارها بازگشایی شده است. چه مدت طول خواهد کشید تا شهروندان محلی و بقیه ی ساکنان Lower Mainland این مقصد جدید افسانه ای را کشف کنند؟ مردم تابستان امسال در خانه خواهند ماند و بدون شک به دنبال مقصد های جدید و جالب در اطراف می گردند. منطقه Shipyards مطمئناً به این نیاز پاسخ خواهد داد.


این نام به اسکله ی صنعتی قدیمی اشاره دارد، که در آنجا در طول جنگ جهانی دوم کشتی ها ساخته می شدند، اما با گذشت زمان به سمت فراموشی سپرده شد. نوسازی ها از یک دهه قبل آغاز شد و امروز سرانجام با مغازه های جدید، بارها، رستوران ها، کاندوها، گالری های هنری و به زودی موزه پر می شود.
در حالی که تمرکز روی اسکله است، اما عملیات دیگر متوقف نمی شود. تمام قسمت های Lower Lonsdale تا خیابان چهارم به سمت شمال بازسازی شده است. در جایی که روزگاری بارها و آپارتمان های کم ارتفاع وجود داشت، امروز پر از رستوران ها،
کافه ها و کاندوهای جدید در امتداد مسیر اصلی است.
در Off Lonsdale از Chesterfield در غرب، تا St. David در شرق، مشاغل جدید و کاندوهای جدیدی رشد کرده اند. شاید جالب ترین قسمت کار، که پیشرفت آهسته ای دارد، جایی است که اکنون به طور رسمی به عنوان Brewery District شناخته می شود، که چندین کارگاه ساخت نوشیدنی دست ساز در آن افتتاح شده اند.
مطمئن شوید که از Streetcar Brewery، یک brew pub کوچک که در کوچه ی پشت East First و Lonsdale پنهان است، غافل نشوید. نگاهی بیندازید و ممکن است 15-seat Beer Bike را نیز ببینید.
Rusty Gull تغییر یافته و اکنون با عنوان Gull Bar and Kitchen به روز شده است، دقیقاً پایین بلوک قرار گرفته است. به سمت Esplanade بروید ، جایی که می توانید Beere، یکی دیگر از خانه های تولید کننده ی نوشیدنی دست ساز را پیدا کنید.
در بلوک بعدی House of Funk قرار دارد. در راه بازگشت،
North Point Brewery در First Street نزدیک St. Andrews Avenue افتتاح شده است.
منطقه Shipyards میزبان تعداد زیادی از کافه های کوچک جدید و همچنین بسیاری از رستوران ها و مغازه های کوچک است، که ارزش دیدن دارند.
از سوی دیگر Alchemy در Fourth and Lonsdale ، غرب Java and Lift در First and Lonsdale وجود دارد، به علاوه Nemesis و Artigiano که در خود Shipyards قرار گرفته است. در نزدیکی ساحل، گالری Polygon Gallery و موزه جدید نورث شور را فراموش نکنید. انجمن حفظ میراث فرهنگی نورث شور نیز، مسیرهای پیاده روی زیبایی از خانه های تاریخی و ساختمان های تجاری در منطقه را پیشنهاد داده است.
همه می دانند که تپه های San Francisco توریست ها را می ترسانند، اما Lower Lonsdale می تواند جذاب باشد، اگر می خواهید جاذبه ای در کنار خود داشته باشید، می توانید در Fourth and Lonsdale شروع کنید و راه خود را به سمت پایین ادامه دهید. ایستگاه اتوبوس و پارکینگ در آن اطراف وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که در Kiwanis Tower در 170 West Second قدم می زنید. در خیابان به سمت جنوب، یک مسیر آجری پیچ خورده زیر سایبان درختان وجود دارد. در بهار، این مسیر کاملاً با شکوفه های گیلاس سفید یا صورتی پوشانده می شود، و به نظر می رسد که مراسم عروسی در حال انجام است. این نسخه ی کوچک مینیاتوری در ونکوور، از خیابان معروف Lombard در
سان فرانسیسکو است، فقط در Lombard سپر به سپر اتومبیل پارک شده است، در حالی که Cherry Lane پیاده رویی در بهشت است.

مسیر پیاده روی شما به سمت پایین تپه، باید به Spirit Trail ختم شود، جایی که انتخاب ساده است: به سمت شرق یا غرب بروید؟ اگر به سمت شرق بروید، اگر دوچرخه نداشته باشید می توانید به Reckless Rider در مرکز Shipyards رفته و یکی کرایه کنید. خرید دوچرخه را در زمان همه گیری فراموش کنید؛ همه آنها فروخته شده اند.
Spirit Trail یک مکان رویایی برای دوچرخه سواری است. اگر به سمت شرق بروید، این مسیر در حال حاضر در بزرگراه
Upper Levels به پایان می رسد. غرب؟ تمام راه به سمت Ambleside. این مسیر تخت و آسفالت است و هیچ ترافیکی وجود ندارد، به استثنای همه ی دوچرخه سواران دیگر که به دنبال لذت بردن از یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه ای هستند، که در هر محیط شهری در هر کجا یافت می شوند. از Shipyards حدود 30 دقیقه دوچرخه سواری در هر دو مسیر است. در غیر این صورت، شما می توانید فقط در اطراف Shipyards بگردید. همه مغازه ها باز نیستند، اما این مناظر زیبا به خودی خود لذت بخش است، با تعداد زیادی مغازه ی غذا فروشی تیک اوی که در دسترس است، بنابراین می توانید به راحتی روی نیمکت لم دهید و از منظره ی افسانه ای از ونکوور لذت ببرید.
هنگامی که اوضاع به حالت عادی برگردد و کشتی های کروز و گردشگران به شهر باز گردند، می توانید انتظار داشته باشید که ازدحام افراد را ببینید که بر روی Seabus قایقرانی می کنند تا ببینند چه چیزی را می توانند از دریا، احیای اسکله و Shipyards کشف کنند. در همین حال، مردمی در ساحل قدم می زنند و هنوز این منطقه ی جدید را کشف نکرده اند.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!