املاک

احتمال بخشش اجاره بها در زمان شیوع کرونا در بریتیش کلمبیا

Published

on

ایرانیان_ونکوور
Spread the love

طرحی که به طور مشترک توسط Swanson و Fry به نمایندگی از کمیته ارائه شده است، از شهردار کندی استوارت می خواهد، از دولت استانی برای برنامه بخشش اجاره برای کسانی که به دلیل تأثیرات مالی COVID-19 نمی توانند اجاره کامل خود را پرداخت کنند، حمایت کند. انباشت بدهی از طریقبانک های اجاره اییک راه حل غیر قابل قبول برای پرداخت های از دست رفته در طی همه گیر شدن بیماری است. 

استوارت همچنین پیشنهادی دارد که به دنبال اجازه ی شورای شهر برای حمایت از دولت استانی برای انجام تعهد خود برای روشن کردن و جلوگیری از بازسازی طبق قانون Residential Tenancy از طریق تغییرات قانونی است. 

در صورت عدم تعهد استان برای رسیدگی به موارد اخراج از نوسازی تا پایان سال جاری، شورای شهر کارکنان را به تهیه گزارشی در سال 2021 راهنمایی می کند، که روش هایی را برای محافظت از اجاره کنندگان در هنگام بازسازی یا تعمیرات خانه های اجاره ای توصیه می کند. 

 

.

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #کوید #سلام_ونکوور #ونکور #ایرانیان_ونکوور #NEWS #خبر #کار_در_کانادا

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!