مسکن/املاک

وست ونکوور مکان های تفریحی عمومی را تعطیل می کند

منتشر شده

در

منطقه ی وست ونکوور اعلام کرده است، که بسیاری از امکانات تفریحی خود را از روز شنبه در پاسخ به کروناویروس خواهد بست.


شهرداری با صدور بیانیه ی مطبوعاتی اعلام کرد: مرکز فعالیت سالمندان، سالن های بدنسازی در مرکز اجتماعات Gleneagles و West Vancouver Aquatic Centre، سالن ژیمناستیک در مرکز اجتماع وست ونکوور و سالن دوچرخه های ثابت در Gleneagles از روز 14 مارس تعطیل خواهند بود. این تعطیلی تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
شهردار Mary-Ann Booth در بیانیه گفت: ما این اقدامات را به خاطر نگرانی در مورد سلامتی و رفاه جامعه و به ویژه سالمندان خود انجام می دهیم. ما به ارائه ی غذای آماده در مرکز فعالیت سالمندان ادامه خواهیم داد، زیرا می دانیم بسیاری از اعضای جامعه ی ما به آن وابسته هستند و برای سلامتی و رفاه آنها بسیار حیاتی است.
با بستن این مراکز، شهرداری امیدوار است که گسترش کروناویروس را به خصوص در میان سالمندان و افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف کاهش دهد.
مرکز اجتماع وست ونکوور، کتابخانه Memorial وست ونکوور، پیست یخ، کلوپ Gleneagles Golf Course، مرکز اجتماع Gleneagles و سایر امکانات وست ونکوور باز خواهند ماند. مطابق بیانیه ی شهرداری، کارکنان منطقه وضعیت و توصیه های مقامات بهداشت را ارزیابی می کنند و احتمالاً اقدامات اضافی را انجام می دهند.
خدمات غذایی در مرکز فعالیت سالمندان، به طور مداوم بین ساعات 10 صبح تا 2 بعد از ظهر، هفت روز در هفته ادامه خواهد یافت.
در پاسخ به ممنوعیت استانی برای اجتماعات گسترده، شهرداری همچنین تمام تعامل های حضوری در برنامه های مختلف وست ونکوور را، تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

error: Content is protected !!