مسکن/املاک

روش انتخاب مسکن در کانادا تغییر کرده است

Published

on

Spread the love

انجمن املاک ونکوور بزرگ اعلام کرد، اجازه ی بازدید از خانه های فروشی در همه ی استان های کانادا صادر شده است، اما به دلیل خطر موج دوم همه گیری، این کار با قوانین جدید و رعایت احتیاط در تمامی مراحل انجام می شود.
بر اساس دستور العمل های جدید، بازدیدکنندگان از منازل فروشی، ممکن است با هشدارهای سلامتی روبرو شوند، از ایستگاه‌های شستشوی دست استفاده کنند و برای ردیابی تماس‌ها، فهرست نام بازدیدکنندگان را امضا کنند.


مرحله ی سوم از بازگشایی کسب و کارها در انتاریو آغاز شده، که این مرحله شامل راه اندازی مجدد بازدید از خانه ها است.
تیم اوتیتویو مشاور املاک ساکن رجینا می ‌گوید، از جمله تغییرات جدید در نمایش خانه ها، ضرورت کمتر دست زدن به درها و کلیدهای برق است. در پروسه ی نمایش خانه ها شخصی که دستکش و ماسک دارد درها را باز می کند و تعداد افراد حاضر در خانه در هر زمان، کنترل می شود.
پیش از بازدید، خریداران و فروشندگان یک پرسشنامه پر می ‌کنند و تعهد می ‌دهند که هیچ گونه علائم از کووید-19 را ندارند. مالک خانه نیز می بایست خانه را از قبل تمیز کند.
در مورد املاکی که مستاجر در آنها سکونت دارد، کار کمی سخت تر است.
آنتونی هیت رییس و مدیر عامل شرکت انگل اند وولکرز امریکاز می‌ گوید، مطمئنا هیچ کس دوست ندارد خانه ای را بدون دیدن آن بخرد، اما اکنون حتی خریداران املاک گران ‌قیمت نیز از ابزارهای مجازی برای دیدن خانه استفاده کرده و اقدام به خرید می کنند.
یکی از ابزارهای مجازی، ویدیوهایی است که فروشنده یا مشاور املاک از تمامی قسمت های خانه تهیه کرده و به خریدار اجازه می‌ دهد نگاهی دقیق به تمام جزئیات خانه داشته باشد. بازدید حضوری فقط برای خریداران قطعی انجام خواهد گرفت.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!