مسکن/املاک

دنبال یک خانه لوکس هستید؟ اکنون بهترین زمان برای خرید ملک در ونکوور است

Published

on

Spread the love

Looking for a luxury home? It’s a great time to buy…

 

یک شرکت املاک و مستغلات کانادایی می گوید، اگر قصد دارید خانه ی خود را به یک خانه یا آپارتمان لوکس در Metro Vancouver ارتقا دهید، ممکن است اکنون زمان خوبی برای انجام این حرکت باشد. 

گزارش تازه منتشر شده توسط  Royal LePage  پیش بینی می کند، کاهش 7.1 درصدی در میانگین قیمت ​​یک خانه ی لوکس در منطقه، در سال 2019 اتفاق می افتد. این تفاوت در حدود 410000 دلار است. 

Brock Smeaton  نماینده ی فروش در این گزارش گفت: املاک لوکس در ونکوور بزرگ قیمت های متعادلی دارند، اما بازار املاک لوکس سطح پایین تر بهتر از املاک لوکس سطح بالا است. 

برای خریداران لوکس ترین املاک شهر، زمان خوبی برای خرید از نظر قیمت و حق انتخاب است. 

در دوره ی بررسی شده در این گزارش، بین ژانویه ی سال 2018 و ژانویه ی 2019 ، ، میانگین قیمت یک خانه لوکس در ونکوور بزرگ با 1.7 درصد کاهش به 5.75 میلیون دلار رسید. 

بر اساس گزارش Royal LePage، قیمت متوسط ​​آپارتمان های لوکس نیز در منطقه کاهش یافته است، اما با تنها 0.6 درصد کاهش به 2.68 میلیون دلار رسیده است. 

Smeaton گفت: ما تعداد زیادی از خریداران را در حال تماشای قیمت ها می بینیم، اما آنها نیز نگران تصمیمات غیر قابل پیش بینی دولت هستند و این که آیا اکنون بهترین زمان برای خرید است یا نه. 

بخش دراماتیک موضوع، تعداد املاک لوکسی است که دست به دست می شوند. بر اساس این گزارش، فروش خانه های لوکس برای دومین سال پیاپی کاهش یافته است و در حدود 50.5 درصد در دوره ی زمانی مورد مطالعه، سقوط کرده اند. LePage گفت: در مورد condos ها، این رقم 30.2 درصد بوده است. 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!