Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

Plácido Domingo در اسپانیا به ویروس کرونا مبتلا شد

Published

on


 Plácido Domingo روز یکشنبه اعلام کرد که آزمایش کروناویروس وی مثبت بوده است. بیماری این خواننده ی 79 ساله ی اپرا بعد از این مشخص شد، که اخیرا سو رفتار جنسی وی در طول دوران کاری اش افشا شده بود. 

Spaniard در پستی در حساب شخصی فیسبوک خود گفت: من احساس می کنم وظیفه ی اخلاقی ام است که به شما بگویم آزمایش کروناویروس من مثبت بوده است. 

این خواننده ی تنور می گوید، او و خانواده اش در قرنطینه هستند و او علی رغم تب و سرفه احساس بدی ندارد. 

او گفت، من از همه خواهش می کنم که بسیار مراقب باشید، دستورالعمل های اساسی را با شستن مکرر دست ها، نگه داشتن حداقل 6 فوت فاصله از دیگران، انجام هر کاری برای جلوگیری از انتشار ویروس را دنبال کنید و لطفا مهمتر از همه در خانه بمانید! 

سال گذشته، چندین زن، Domingo را به آزار و اذیت و سواستفاده از قدرتش در زمان مدیریتش در  Los Angeles Opera and Washington National Opera متهم كردند.  

Domingo پس از تکذیب اولیه ی اتهامات، ماه گذشته که انجمن صنفی موسیقی آمریکا و LA Opera ادعاهای آزار و اذیت جنسی علیه وی را قابل قبول دانستند، عذرخواهی کرد. 

از آن زمان تا کنون تعدادی از برنامه های خود را لغو کرده است. او همچنین از سمت مدیریت LA Opera استعفا داد. 

اسپانیا سومین کشور آسیب دیده پس از چین و ایتالیا با 28572 مورد بیماری و 1720 مرگ در اثر شیوع ویروس کرونا است. 

برای اکثر افراد، کرونا ویروس جدید فقط علائم خفیف یا متوسط ​​مانند تب یا سرفه ایجاد می کند. برای برخی، به ویژه افراد مسن و افراد دارای مشکلات زمینه ای، می تواند باعث بیماری شدیدتری از جمله ذات الریه شود. حدود 93800 نفر بهبود یافته اند، که اکثرا در چین بوده اند. 

این ویروس چندین سیاستمدار برجسته در اسپانیا و همسر نخست وزیر را آلوده کرده است، همچنین باعث مرگ رئیس پیشین باشگاه فوتبال رئال مادرید Lorenzo Sanz شد. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!