Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

Pacific Center، Hudson’s Bay ، Holt Renfrew و Sport Chek در دان تان ونکوور، بازگشایی شدند

Published

on


چهار فروشگاه بزرگ در شهر ونکوور،  بازگشایی شدند.

مرکز خرید CF Pacific Center بعد از تعطیلات طولانی مدت از روز جمعه 15 می، دوباره درهای خود را به روی عموم باز کردند و ساعات کار آن تا اطلاع ثانوی روزانه از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر خواهد بود.

در حالی که مرکز خرید در حال بازگشایی درهای خود است، بیشتر مغازه های داخل در اولین روز بازگشایی بسته خواهند بود. انتظار می رود که تنها در حدود بیش از ده خرده فروشی در بازار، باز شوند.

Sport Chek مرکز خرید واقع در 788 Robson Street نیز روز جمعه با ساعت های کم شروع به کار خواهد کرد. این خرده فروشی پوشاک و تجهیزات ورزشی در حال بازگشایی فروشگاه های خود به صورت استانی است.

سپس از روز سه ‌شنبه 19 ماه می، فروشگاه Holt Renfrew Vancouver، که بخشی از مرکز CF Pacific Center است، با کاهش ساعت کاری فروشگاه بازگشایی شدند.

این خرده فروش لوکس می گوید که آنها در تمام ورودی های فروشگاه، ایستگاه های ضد عفونی کننده دست خواهند داشت و دستکش و ماسک هایی را در دسترس مشتریان قرار می دهند. از کلیه ی کارکنان خواسته می شود که از دستکش و ماسک استفاده کنند. علاوه بر این، فروشگاه قبل از باز شدن روزانه به صورت دقیق تمیز می شود و اتاق های پرو بعد از هر بار استفاده از آن، ضد عفونی می شوند.

اما در سوی دیگر بازار هنوز مشخص نشده است که Nordstrom چه زمانی بازگشایی خواهد شد.

همچنین در روز سه شنبه، فروشگاه Hudson’s Bay flagship  به عنوان بخشی از بازگشایی فروشگاه های خود در BC، دوباره درهای خود را باز کرد.

فروشگاه های HBC با پروتکل های بهداشتی و ایمنی پیشرفته و خدمات اصلاح شده، از جمله تمیزکاری پیشرفته، علائم جهت دار در کف فروشگاه برای راهنمایی و حفظ فاصله ی جسمی بازگشایی شدند.

آنها در ابتدا با ساعت های کاری كاهش یافته، روزانه از ساعت 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر فعالیت می كنند، كه این امر برای تمیزكاری دقیق هر روزه می باشد. فروشگاه های آن هر سه شنبه، یک ساعت زودتر از ساعت 11 صبح تا 12 ظهر برای کارکنان خط مقدم، سالمندان و افراد دارای معلولیت باز خواهند بود.

Sport Chek ، Holt Renfrew و Bay of Hudson در دان تان، همه خدمات حمل را برای کسانی که تجربه ی خرید بدون تماس را ترجیح می دهند، ارائه می دهند.

مکان های دیگر در دان تان، تعدادی از مغازه های خیابان Robson ، چوب های محافظ فروشگاه های خود را برچیده اند تا برای روزهای آینده آماده ی بازگشایی شوند. که شامل Aritzia، Steve Madden Nike، Sephora و  Zaraاست.

همه ی این مشاغل پس از تصمیم دولت استانی مبنی بر اجازه ی شروع مجدد تدریجی اقتصاد در BC از نیمه ی ماه می، فعالیت های خود را افزایش داده اند. مشاغل موظفند تحت رهنمودهای حفظ فاصله ی فیزیکی و ایمنی سلامت فعالیت کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!