اخبار جهان

امن‌ترین کشورها در طول همه گیری کرونا

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

نتایج تحقیقات انجام شده از سوی نشریه نیوزلند هرالد نشان داد، سنگاپور در رده‌ی اول امن‌ترین کشورها در طی شیوع ویروس کرونا و پس از آن نیوزیلند قرار گرفت.

دلیل موفقیت این کشور در مهار کرونا، بالا بودن میزان واکسیناسیون و مبارزه موثر با شیوع ویروس در داخل کشور بوده است. سنگاپور تاکنون ۲۰ درصد از جمعیت خود را واکسینه کرده است.

داده‌ها در مورد تعداد کل موارد ابتلا، میزان مرگ و میر افراد آزمایش شده و اطلاعات در مورد میزان واکسیناسیون از جمله عوامل موثر در این رتبه‌بندی بوده اند.

سنگاپور با ۷۹.۷ امتیاز، نیوزلند با ۷۹.۶ امتیاز، استرالیا با ۷۶.۲ امتیاز و اسرائیل با ۷۴.۹ امتیاز در رده‌ی اول تا چهارم قرار گرفتند.

در این فهرست روسیه با ۶۰.۹ امتیاز در رده‌ی ۲۲ قرار گرفت. پرتغال و اسپانیا با ۵۹.۷ امتیاز، ایرلند با ۵۷.۷ امتیاز، آلمان با ۵۴.۹ امتیاز و اتریش با ۵۴.۲ امتیاز در رده‌های پایین‌تری قرار گرفتند.

این فهرست شامل ۵۳ کشور است که آرژانتین با ۴۱.۴ امتیاز، لهستان با ۴۰.۶ امتیاز و برزیل با ۳۹.۱ امتیاز در رده‌های پایین جای گرفتند.

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!