اخبار ونکوور و بی سی

تئاتر Rio از مسئولان بهداشت BC درخواست می کند تا سینماها دوباره بازگشایی شوند

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

تئاتر Rio ونکوور یک دادخواست اینترنتی را آغاز کرده و از دولت BC خواسته است تا سالن‌های سینما را بازگشایی کند.

در این دادخواست سوال می‌شود که چرا رستوران‌ها و بارها با انجام اقدامات احتیاطی مجاز به بازگشایی هستند، اما مکان‌های هنری اجازه این کار را ندارند. آن‌ها مقامات دولتی را متهم می‌کنند که همان راه حل و گفتگوی صنعت رستوران را برای تئاتر ارائه نکرده اند.

این تئاتر روز سه شنبه توییت کرد، بسیار ناامیدکننده است که بفهمیم دکتر Henry به طور منظم با اعضای صنعت رستوران ملاقات می‌کند، تا به آن‌ها در برنامه ریزی رویدادهای آینده کمک کند، اما به درخواست مکرر ما برای مشاوره پاسخ نداده است. چگونه یک جلسه‌ی ملاقات بگیریم؟

Rio معتقد است که تئاترها با دستورات فعلی بهداشت عمومی، به عنوان «رویدادها» دسته‌بندی نشده‌اند و از آن منع شده اند. در این دادخواست، تئاترها باید به عنوان مشاغل فعال در صنایع غذایی و آشامیدنی دسته‌بندی شوند.

سینماها بسیار متفاوت از اجتماعات در جامعه یا مراسم تشریفاتی مانند عروسی، یا سایر مجالس مشابه سازمان یافته در کلیساها یا معابد هستند، مشتریان ما در گروه‌های بزرگ اجتماع و معاشرت نمی‌کنند.

Rio می‌افزاید مهمانان ما معمولاً در گروه‌های کوچک در سینماها حضور می‌یابند، به همان روشی که از رستوران‌ها بازدید می‌کنند.

علاوه بر این، سالن‌های سینما معمولاً از بسیاری از بارها و رستوران‌ها بزرگتر هستند، به گفته‌ی Rio، آن‌ها از ایمنی بیشتری برخوردار هستند. مثل سایر فضاهای داخلی بزرگ که در حال حاضر باز هستند، از جمله مراکز خرید و سوال این است که چرا سالن‌های سینما کمتر از آن‌ها امنیت دارند.

این دادخواست تاکنون بیش از ۶۰۰۰ امضا جمع کرده است.

تئاتر Rio برای جامعه ایست ونکوور بسیار مهم است و تعطیلاتی از این دست، مکان را در معرض خطر بسته شدن دائمی قرار می‌دهد.

مقامات بهداشتی هنوز به دادخواست Rio پاسخ علنی نداده اند.

 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!