اخبار ونکوور و بی سی

افزایش قابل توجه آمار اُوِردوز در سال 2020 در BC

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

BCEHS می‌گوید سال گذشته امدادگران در BC. شاهد ۲۷۰۶۷ مورد اوردوز بوده‌اند که این میزان نسبت به سال ۲۰۱۹ شاهد ۱۲ درصد افزایش بود. امدادگران در سال ۲۰۲۰ به تعداد زیادی از این افراد پاسخ دادند، در حالی که به طور همزمان با COVID-19 دست و پنجه نرم می‌کردند.

این تعداد از سال ۲۰۱۵ که ۱۲ هزار و ۲۶۳ تماس وجود داشته است به طور پیوسته افزایش یافته است که در سال ۲۰۲۰ به اوج خود رسیده است.

آژانس خاطرنشان می‌کند که یکی از جوامعی که بیشتر از همه آسیب دیده است در مقایسه با سالهای دیگر شهر اوکاناگان پنتیکتون است که در مقایسه با سال قبل ۸۷ درصد رشد داشته است.

روز چهارشنبه، پات هوسسی، در بیانیه‌ای گفت که نه تنها تماس‌های بیشتری وجود دارد، بلکه پیچیده‌تر نیز هستند. مسمومیت دارویی موجود اوردوزها نیازمند چندین دوز نالوکسان هستند و بیماران اغلب دچار مشکلات تنفسی و عوارض عصبی دارند.

مرکز شهر ونکوور شاهد کاهش چشمگیر ۱۴ درصدی این موارد بوده است، در چندین سال اخیر بیش از ۵۰۰۰ تماس در سال ثبت شده است. در سال ۲۰۲۰، این تعداد از ۵۳۳۵ در سال قبل به ۴۵۷۴ کاهش یافته است.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!