اخبار ونکوور و بی سی

صدور ده ها جریمه دیگر در BC به دلیل رعایت نکردن دستورالعملهای کوید 19

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

ده‌ها جریمه دیگر در B. C صادر شده است. با هشدار وزیر ایمنی عمومی استان، همچنان کسانی که دستورات بهداشت عمومی را نقض می‌کنند جریمه خواهد شد.

طی دو هفته اخیر پس از اعلام تمدید وضعیت اضطراری در BC. ، مایک فارنورث نشان داد که ۱۱۹ برگه جریمه طی این دو هفته در سراسر استان تحویل داده شده است. در مجموع، از زمان معرفی جریمه‌ها در ۲۱ آگوست تا کنون، ۶۹۳ برگه جریمه در استان صادر شده است.

مایک فارنورث می‌گوید من می‌خواهم از همه ساکنان در BC. که دستورات بهداشت عمومی را رعایت می‌کنند تشکر می‌کنم.

از مجموع ۱۱۹ برگه جریمه‌ای که طی این و هفته صادر شده است، ۱۶ مورد جریمه ۲۳۰۰ دلاری صادر شده به صاحبان مشاغل یا برگزارکنندگان مراسم برای رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی برای اجتماعات و پنج جریمه ۲۳۰۰ دلار به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل سفارشات غذا و مشروبات الکلی بوده است. ۹۸ جریمه دیگر با هزینه ۲۳۰ دلار به افرادی اعطا شد که از راهنمایی اجرای قانون پیروی نمی‌کردند.

در طی این دو هفته، هشت جریمه دیگر برای نقض قانون قرنطینه صادر شده است که مجموعاً ۹۲۰۰ دلار است. از زمان ابتلا به همه گیری، ۸۵ مورد از این جریمه‌ها در سراسر استان صادر شده است.

در ونکوور، پلیس می‌گوید که آن‌ها شاهد افزایش گزارش‌ها در مورد تجمعات، و رعایت نکردن در شرکت‌ها بوده است. آدیسون گفت: متأسفانه هرچه این بیماری همه گیرتر می‌شود و مردم از رعایت دستورالعمل‌ها خسته‌تر می‌شوند، این نوع رعایت نکردن‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود.

قوانین فعلی که اجتماعات را در خانه محدود می‌کند، به استثنای کسانی که تنها زندگی می‌کنند، تا ۵ فوریه برقرار است. در روز سه شنبه، BC. وضعیت اضطراری خود را برای بیست و سومین بار تمدید کرد که قبلاً برای ۴۴ هفته برقرار بوده است. این وضعیت اولین بار در ماه مارس صادر شد.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!