اخبار ونکوور و بی سی

افزایش چشمگیر محدودیتهای اجتماعات، مسافرت، ماسک و باشگاه‌ها از ۱۹ نوامبر در BC

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

بریتیش کلمبیا محدودیت های اجتماعات ، مسافرت ها ، ماسک ها و تناسب اندام را به طرز چشمگیری افزایش داد.

قوانین جدید از 19 نوامبر بلافاصله اجرا شد و حداقل تا 7 دسامبر اعمال می شود.

دکتر بانی هنری ، مسئول بهداشت استان ، از این دستورات رونمایی کرد.

هنری گفت: “ما می خواهیم یک تفاوت واضح و قابل توجه و کاهش سرعت انتقال در استان را ببینیم.”

مسافرت رفتن

دولت از سفرهای خارج از جامعه محلی شما در هر نقطه از B. C به شدت دلسرد میشود، اما این یک دستور بهداشت عمومی نیست و مشمول اجرا، بازرسی، بلیط یا مجازات‌های دیگر نخواهد بود. هنری گفت: سفر به دلایل کار یا پزشکی قابل قبول است.

هنری گفت: «سفرهای غیر ضروری تا آنجا که ممکن است در منطقه محلی و جامعه خودتان باشد.» “این سفرهای تفریحی یا اجتماعی است که ما می‌خواهیم مردم آن را به حالت تعلیق درآورند، اگر می‌توانید آن‌ها را برای دو هفته آینده به تعویق بیندازند.

«ما از افراد در بریتیش کلمبیا می‌خواهیم که در محله خود بمانند، در جوامع خود بمانند، سفرهای تفریحی یا اجتماعی را به تعویق بیندازند، خواه این سفر به ویستلر باشد، خواه به توفینو، خواه به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود بروید.»

بریتیش کلمبیا همچنین از مردم سایر استانها خواسته است که مگر اینکه لازم باشد به اینجا نیایند. با این حال، این نیز یک دستور قانونی یا منع قانونی نیست.

ماسک

ماسک در کلیه فضاهای عمومی داخلی از جمله فروشگاه‌ها اجباری است. این تغییری در سیاست قبلی B. C است که فقط توصیه به استفاده از ماسک بود. این دستور جدید تحت قانون اضطراری B. C است و قابل اجرا است.

هنری گفت: “استفاده از ماسک برای همه فضاهای عمومی و خرده فروشی داخلی ، نه تنها برای کارمندان بلکه همچنین برای مشتریان الزامی است ، بجز زمانی که در رستوران ها غذا می خورید یا می نوشید”.

وی گفت ، اجرای ماسک اجباری شامل مناطق مشترک در محل کار ، مانند آسانسور ، لابی و راهرو است.

وی گفت: “اگر در محل كار ، پشت میز خود هستید ، نیازی نیست كه ماسك خود را بزنید.” “اما اگر در یک فضای مشترک هستید … این کار را کنید.”

وی گفت: ماسک در رستوران ها اجباری است – نه هنگام غذا خوردن ، بلکه اگر برای استفاده از دستشویی بلند شوید یا به هر دلیلی به سفره یا از میز خود دورشوید.

این دستور در مورد کودکان زیر دو سال یا افرادی که دارای معلولیت یا سایر محدودیت ها هستند اعمال نمی شود.

تجمعات اجتماعی

هنری گفت: “من دستور می دهم که با هیچ کس دیگر به غیر از خانواده و هم خانه تان، معاشرت اجتماعی نداشته باشد.
وی افزود: “دستورات ما این خواهد بود که فقط با افراد ساکن در خانه های خود معاشرت داشته باشیم و دعوت از دوستان و خانواده ها برای ویزیت های اجتماعی را برای دو هفته آینده به تأخیر بیندازیم.”

یک دستور طولانی مدت است که اجتماعات بیش از 50 نفر را ممنوع می کند و این امر همچنان پابرجاست.
اما قوانین جدید در مورد رویدادهایی که کمتر از 50 نفر هم دارند ، مانند موسیقی زنده در رستوران ها ، جلسات و دیگر مجالس ، هم صادق است و آنها را لغو میکند.

هنری گفت: “خوب است که با یک دوست خود بیرون برویم.” “خوب است مطمئن شوید که پدربزرگ و مادربزرگتان بچه ها را در مدرسه تحویل می گیرید یا می توانید اجاق گاز مادربزرگ خود را تعمیر کنید. آن ها اجتماعات اجتماعی و رویدادهای اجتماعی نیستند.

“خوب است که نظافتچی خود را به خانه بیاورید … یا تعمیراتی در بالکن جدید خود انجام می دهید. اطمینان حاصل کنید که اقدامات احتیاطی در این زمینه وجود دارد تا در معرض ابتلا به ویروس یکدیگر قرار نگیرید. “

کلیساها و معابد

سفارش می شود تا دو هفته آینده کلیسای حضوری ، معابد و غیره لغو شوند. هنری گفت: “ما متأسفانه شاهد انتقال در تعدادی از جوامع دینی، در کلیساها ، درgurdwaras و در معابد هستیم.

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!