Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

متوسط ​​حقوق در ونکوور 2021

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
شخصی که در ونکوور کار می‌کند چقدر می‌تواند درآمد کسب کند؟

فردی که در ونکوور کار می‌کند معمولاً سالانه حدود ۱۲۹۰۰۰ CAD درآمد کسب می‌کند. محدوده حقوق از ۳۲۵۰۰ CAD (کمترین میانگین) تا ۵۷۴۰۰۰ CAD (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است) می‌باشد.

این متوسط ​​حقوق سالانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین شغل‌های مختلف به شدت متفاوت است. اگر به حقوق یک شغل خاص علاقه‌مند هستید، در ادامه با ما باشید.

میانگین، حداکثر، حداقل و دامنه‌ی حقوق

محدوده حقوق و دستمزد

محدوده حقوق در ونکوور سالانه از ۳۲۵۰۰ CAD (کمترین میانگین) تا ۵۷۴۰۰۰ CAD (بالاترین میانگین، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است) می‌باشد.

میانه حقوق

میانه حقوق ۱۲۶۰۰۰ CAD در سال است، به این معنی که نیمی از افراد (۵۰٪) کمتر از ۱۲۶۰۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از ۱۲۶۰۰۰ CAD درآمد دارند. میانه نشانگر ارزش دستمزد متوسط ​​است. به طور کلی، شما می‌خواهید در سمت راست نمودار باشید در گروهی که بیش از حقوق متوسط ​​دریافت می‌کنند.

صدک‌ها

مرتبط با میانه دو مقدار است: صدک ۲۵ و ۷۵. با خواندن نمودار توزیع حقوق و دستمزد، ۲۵٪ از مردم کمتر از ۷۱۳۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که ۷۵٪ از آن‌ها بیش از ۷۱۳۰۰ CAD درآمد دارند. همچنین بر اساس نمودار، ۷۵٪ از مردم کمتر از ۳۴۳۰۰۰ CAD درآمد دارند در حالی که ۲۵٪ بیش از ۳۴۳۰۰۰ CAD درآمد دارند.

تفاوت میانه و میانگین حقوق چیست؟

هر دو شاخص هستند. اگر حقوق و دستمزد شما از هر دو میانه و متوسط ​​بالاتر است، در حال حاضر بسیار خوب عمل می‌کنید. اگر حقوق شما از هر دو کمتر باشد، افراد زیادی بیش از شما درآمد دارند و جای پیشرفت زیادی وجود دارد. اگر دستمزد شما بین میانه ​​و متوسط ​​است، در این صورت همه چیز ممکن است پیچیده باشد.

مقایسه حقوق با سالهای تجربه‌ی کاری

حقوق شخص به مرور چگونه پیشرفت می‌کند؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هرچه سالهای تجربه بالاتر باشد، دستمزد نیز بالاتر می‌رود.

به طور کلی، کارکنانی که از دو تا پنج سال تجربه‌ی کار دارند، به طور متوسط ​​۳۲٪ بیشتر از تازه کارها و جوانان در همه صنایع و رشته‌ها درآمد دارند.

افراد حرفه‌ای با تجربه‌ی بیش از پنج سال به طور متوسط ​​۳۶ درصد بیشتر از افراد با پنج سال سابقه کار درآمد دارند.

تغییر در حقوق و دستمزد براساس تجربه از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است و بستگی زیادی به زمینه شغلی نیز دارد. داده‌های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی مشاغل مختلف است. برای مشاهده ارقام دقیق، عنوان شغلی خاصی را انتخاب کنید.

با رسیدن به مرز ده سال، حقوق ۲۱ درصد و برای کسانی که از مرز ۱۵ سال عبور کرده‌اند حقوق ۱۴ درصد اضافه می‌شود.

این ارقام فقط به عنوان راهنما ارائه می‌شوند. اگر هربار یک عنوان شغلی در نظر بگیرید، اعداد قابل توجه‌تر می‌شوند.

مقایسه حقوق و دستمزد مرتبط با آموزش

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق شما دارد؟

مشهور است که تحصیلات عالی معادل حقوق بیشتر است، اما مدرک چقدر می‌تواند پول بیشتری به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق حرفه‌ای‌ها را در همان سطح مقایسه کردیم اما با سطح تحصیلات مختلف دانشگاهی در بسیاری از مشاغل، یافته‌های زیر ارائه شده است.

تغییر در حقوق و دستمزد مبتنی بر تحصیلات از مکانی به مکان دیگر به شدت متفاوت است و بستگی زیادی به رشته شغلی نیز دارد. داده‌های نمایش داده شده در اینجا میانگین ترکیبی چند شغل است. برای مشاهده ارقام دقیق، عنوان شغلی خاصی را انتخاب کنید.

کارگران دارای گواهینامه یا مدرک دیپلم به طور متوسط ​​۱۷ درصد بیشتر از همکاران خود که فقط به سطح دبیرستان رسیده‌اند درآمد دارند.

کارکنانی که لیسانس گرفته‌اند ۲۴٪ بیشتر از کسانی که فقط موفق به اخذ گواهینامه یا مدرک دیپلم شده‌اند درآمد دارند.

به افرادی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده‌اند، حقوقی تعلق می‌گیرد که ۲۹ درصد بیشتر از افراد دارای مدرک لیسانس است.

سرانجام، دارندگان دکترا در حالی که کار مشابهی را انجام می‌دهند، به طور متوسط ​​۲۳ درصد بیشتر از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد درآمد دارند.

آیا اخذ مدرک کارشناسی ارشد یا MBA ارزش دارد؟ آیا باید تحصیلات عالیه را دنبال کنید؟

یک دوره کارشناسی ارشد یا هر برنامه تحصیلات تکمیلی در کانادا از ۴۹۸۰۰ دلار کانادا تا ۱۴۹۰۰۰ دلار کانادا هزینه دارد و تقریباً دو سال طول می‌کشد. این کاملاً یک سرمایه‌گذاری است.

در طول دوره تحصیل واقعاً نمی‌توانید انتظار افزایش حقوق داشته باشید، با این فرض که از قبل شغل دارید. در بیشتر موارد، پس از اتمام تحصیل و کسب مدرک، بررسی افزایش حقوق و دستمزد انجام می‌شود.

بسیاری از افراد تحصیلات عالیه را به عنوان یک تاکتیک برای تبدیل شدن به یک شغل با درآمد بالاتر دنبال می‌کنند. به نظر می‌رسد اعداد از این تاکتیک پشتیبانی می‌کنند.

تصمیم گیری در واقع به شرایط و تجربه شما و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همه متغیرها را کنار بگذارید، اگر می‌توانید هزینه‌های تحصیلات عالی را بپردازید، بازگشت سرمایه قطعاً ارزش آن را دارد. تقریباً در مدت یک سال باید بتوانید هزینه‌های خود را پس بگیرید.

مقایسه حقوق از نظر جنسیت

گرچه جنسیت نباید تاثیری در حقوق و دستمزد داشته باشد، اما در واقع این امر تأثیر دارد. پس چه کسی حقوق بیشتری می‌گیرد: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد در کانادا ۵٪ بیشتر از همکاران زن خود در کل بخش‌ها درآمد دارند.

متوسط ​​درصد افزایش سالانه حقوق در کانادا

افزایش حقوق در کانادا چقدر است؟

کارمندان در کانادا احتمالاً هر ۱۵ ماه یکبار افزایش حقوق ۹ درصدی را مشاهده می‌کنند.

ارقام ارائه شده در اینجا میانگین اعداد است. این ارقام باید به عنوان راهنمای کلی در نظر گرفته شوند. افزایش حقوق و دستمزد از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود و به عوامل زیادی بستگی دارد، اما عملکرد و سهم شما در موفقیت سازمان مهمترین عوامل در تعیین میزان و چند بار افزایش حقوق شما است.

اصطلاح «افزایش حقوق سالانه» معمولاً به افزایش ۱۲ ماهه تقویمی اشاره دارد، اما چون به ندرت اتفاق می‌افتد که افراد حقوق خود را دقیقاً با علامت یک‌ساله بررسی کنند، دانستن فرکانس و نرخ آن معنی دارتر از زمان افزایش است.

چگونه درصد افزایش حقوق را محاسبه کنیم؟

افزایش حقوق و دستمزد سالانه در یک سال تقویمی (۱۲ ماه) را می‌توان به راحتی به شرح زیر محاسبه کرد: افزایش سالانه حقوق = نرخ افزایشx  ۱۲ ÷ فرکانس افزایش

نرخ افزایش سالانه توسط صنعت ۲۰۲۰

Retrieved from: salaryexplorer.com

 

متوسط ​​نرخ افزایش سالانه هر صنعت در کانادا برای سال ۲۰۲۰ در بالا ذکر شده است. شرکت‌های موجود در صنایع شکوفا تمایل به افزایش بالاتر و بیشتر دارند. موارد استثنائی وجود دارد، اما به طور کلی، وضعیت هر شرکت ارتباط نزدیکی با وضعیت اقتصادی کشور یا منطقه دارد. این ارقام معمولاً تغییر می‌کنند.

نرخ افزایش متوسط ​​حقوق و دستمزد براساس سطح تجربه

Retrieved from: salaryexplorer.com

تفاوت در نرخ افزایش به نوعی توجیه می‌شود زیرا کارفرمایان تلاش بیشتری برای حفظ کارکنان باتجربه‌تر می‌کنند، زیرا جذب آن‌ها از کارکنان کمتر باتجربه دشوارتر است.

افزایش حقوق و دستمزد در سراسر جهان: همه کشورها و همه مشاغل

میانگین افزایش حقوق در سراسر دنیا، ۳ درصد و هر ۱۶ ماه یک بار است.

نرخ پاداش و مشوق در کانادا

پاداش‌ها چقدر و چند بار تعلق می‌گیرد؟

۴۸٪ از کارکنان مورد بررسی در کانادا اظهار داشتند، در سال گذشته هیچ پاداش یا مشوقی دریافت نکرده‌اند در حالی که ۵۲٪ گفته‌اند که حداقل یک نوع پاداش پولی دریافت کرده اند.

کسانی که پاداش می‌گرفتند نرخ‌هایی را از ۳٪ تا ۵٪ حقوق سالانه خود گزارش کردند.

انواع پاداش‌های در نظر گرفته شده

پاداش‌های مبتنی بر عملکرد فردی

استانداردترین نوع پاداش که در آن کارمند براساس عملکرد استثنایی خود جایزه می‌گیرد.

پاداش عملکرد شرکت

گاهی اوقات، برخی از شرکت‌ها دوست دارند که درآمد و سودهای اضافی را با کارکنان خود به طور جمعی و به عنوان پاداش‌هایی که به همه تعلق می‌گیرد، جشن بگیرند. میزان پاداش بسته به نقش آن‌ها در سازمان احتمالاً از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود.

پاداش‌های مبتنی بر هدف

با دستیابی به یک هدف یا نقطه عطف مهم.

پاداش تعطیلات / پایان سال

این نوع پاداش‌ها بدون دلیل داده می‌شوند و معمولاً به یک قدردانی شباهت دارند.

جوایز کمیسیون نیستند!

مردم تمایل دارند پاداش‌ها را با کمیسیون اشتباه بگیرند. پورسانت، نرخی است که در آن شخص برای اقلام فروخته شده یا معاملات انجام شده دریافت می‌کند، در حالی که پاداش در اکثر موارد دلخواهی و بدون برنامه ریزی پرداخت می‌شود.

چه چیزی یک موقعیت را شایسته پاداش خوب و حقوق بالا می‌کند؟

دو نوع اصلی شغل وجود دارد

کارکنانی که مستقیماً در ایجاد درآمد یا سود برای سازمان نقش دارند. زمینه تخصصی آن‌ها معمولاً با نوع تجارت مطابقت دارد. مانند یک طراح گرافیک که در یک شرکت طراحی گرافیک کار می‌کند.

کارکنانی که از درآمدزایان حمایت و کار آن‌ها را تسهیل می‌کنند. تخصص آن‌ها معمولاً متفاوت از فعالیتهای اصلی تجارت است. مانند یک طراح گرافیک در بخش بازاریابی یک بیمارستان.

تولیدکنندگان درآمد معمولاً پاداش بیشتر، حقوق بیشتر و افزایش مکرر حقوق دریافت می‌کنند. دلیل آن کاملاً ساده است: وقتی در درآمدزایی شرکت می‌کنید، تعیین مقدار ارزش شما برای شرکت از نظر پولی آسان‌تر است.

مقایسه پاداش براساس سطح ارشدیت

پرسنل مدیریت عالی و کارمندان ارشد به طور طبیعی نرخ و فرکانس پاداش بالاتری نسبت به جوانان دارند. این به دلیل مسئولیت‌های ذاتی بالاتر در سلسله مراتب، بسیار قابل پیش بینی است. افرادی که در موقعیت‌های بالایی قرار دارند به راحتی می‌توانند نرخ پاداش دو یا سه برابر کارمندان در بدنه‌ی هرم بگیرند.

میانگین دستمزد ساعتی در ونکوور

متوسط ​​دستمزد ساعتی (پرداخت در هر ساعت) در ونکوور ۶۲ CAD است. این بدان معنی است که یک فرد متوسط ​​در ونکوور برای هر ساعت کار تقریباً ۶۲ CAD درآمد دارد.

دستمزد ساعتی حقوقی است که برای یک ساعت کار پرداخت می‌شود. معمولاً مشاغل به دو دسته طبقه‌بندی می‌شوند: مشاغل با حقوق و مشاغل ساعتی. مشاغل حقوق بگیر بدون توجه به ساعات کار، مبلغی ثابت دریافت می‌کنند. مشاغل ساعتی برای هر ساعت کار حقوق دریافت می‌کنند. برای تبدیل دستمزد ساعتی به حقوق از فرمول استفاده می‌شود (با فرض ۵ روز کاری در هفته و ۸ ساعت کاری در روز که برای اکثر مشاغل استاندارد است). محاسبه دستمزد ساعتی ممکن است بسته به ساعات کار در هفته و کمک هزینه مرخصی سالانه کمی متفاوت باشد. ارقامی که در بالا ذکر شد تقریب‌های خوبی هستند و به عنوان استاندارد در نظر گرفته می‌شوند. یک تفاوت عمده بین حقوق بگیران و حقوق بگیران ساعتی، صلاحیت اضافه کاری است. کارمندان حقوق بگیر معمولاً بر خلاف کارکنان ساعتی با حقوق، از اضافه کار برخوردار نیستند.

مقایسه‌ی ونکوور و کانادا

ما حقوق در ونکوور، بریتیش کلمبیا و کانادا را مقایسه کردیم و دریافتیم که حقوق ونکوور ۲٪ کمتر از بریتیش کلمبیا است. ما همچنین دریافتیم که حقوق بریتیش کلمبیا ۹ درصد بیشتر از حقوق کانادا است.

مقایسه حقوق دولت و بخش خصوصی

از کجا می‌توانید بیشتر حقوق بگیرید، کار در یک شرکت خصوصی یا دولت؟ کارمندان بخش دولتی در کانادا به طور متوسط ​​۴٪ بیشتر از همتایان بخش خصوصی خود در کل بخش‌ها درآمد دارند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

اخبار ونکوور و بی سی

ویدیویی از حملات رندوم در دانتاون ونکوور توسط پلیس منتشر شد

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

پلیس به دنبال کمک برای شناسایی سه نفر است که در حمله غیرقانونی ادعا شده در مرکز شهر ونکوور در اوایل ماه جاری دست داشته اند.

محققان گفتند که حادثه ۱۱ جولای، که تا حدی با دوربین ضبط شد، تازه‌ترین مورد از این حملات تصادفی بود.

«متاسفانه، حملات غریبه‌ها در هفته‌های اخیر در سراسر ونکوور شایع بوده است و این بسیار نگران کننده است.» تانیا ویسینتین پنجشنبه گفت.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید

«در دو هفته گذشته، ۱۷ حمله رندم در سطح شهر گزارش شده است.»

در این مورد، پلیس گفت قربانی در حدود ۳:۳۰ بامداد در خیابان گرانویل نزدیک خیابان Smithe به خانه می‌رفته که گروهی به او حمله‌ور شدند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

یکی از مظنونان با ۱۰ فوت قد با موهای کوتاه و گوش‌های بزرگ است. او یک تی شرت سفید، یک شلوار سفید و یک کت سبز پوشیده بود و یک کیف‌بندی سیاه با خود حمل کرده بود.

مظنون دوم با ۱۱ فوت قد با اندام متوسط و موهای تیره کوتاه توصیف شده است. یه کاپشن خاکستری و شلوار مشکی پوشیده بود.

مظنون سوم با پنج فوت و نه اینچ قد و موهای فرفری قهوه‌ای تیره توصیف شده است. ژاکت سفید و شلوار خاکستری پوشیده بود.

از افرادی که این افراد را می‌شناسند یا اطلاعات بیشتری در اختیار دارند، خواسته می‌شود با پلیس ونکوور تماس بگیرند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار ونکوور و بی سی

مردی پس از پرخاشگری شدید در یک رستوران در ونکوور دستگیر شد

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

به گفته RCMP ، این هفته مرد 30 ساله ای در یک فست فود در Richmond, B.C دستگیر شد، زیرا به دلیل نارضایتی از خدمات رستوران به کارکنان حمله کرده بود. 

مقامات در بیانیه ای گفتند، یک مشتری خشمگین بعد از ظهر سه شنبه در هنگامپرخاشگری شدیددر مرکز خرید Ironwood Plaza به دو کارگر حمله کرده و بعداً با دو افسر RCMP که به ماجرا واکنش نشان داده اند درگیر شده است. 

به گفته Richmond RCMP، مظنون از منطقه ی دلتا سرانجام دستگیر شد و به اتهام شرارت و حمله به یک آفیسر احتمالا با جریمه ی 5000 دلاری روبرو خواهد شد. 

مقامات گفتند، هر چهار قربانی و مظنون در طی حادثه جراحات جزئی دیده اند. 

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

Cpl. Ian Henderson تأیید نمی کند، آیا این حادثه همان حادثه ای که در فیلم ضبط شده ای که سه شنبه عصر به صورت آنلاین منتشر شده است، می باشد یا خیر. 

Henderson در یک خبرنامه گفت: ما می دانیم که ممکن است ویدئوی مربوطه در شبکه های اجتماعی در حال چرخش باشد. با این حال ، این تحقیقات هنوز ادامه دارد و در این زمان صحبت در مورد شواهد آشکار نامناسب است. 

این ویدئو که از میان یک اوضاع متشنج آغاز می شود، کارمندی در یک رستوران مک دونالد را نشان می دهد که به مشتری می گوید اگرقصد دارد اینگونه رفتار کندهیچ غذایی دریافت نمی کند. 

سپس مرد هنگام فحاشی و درخواست بازپرداخت پول، شروع به ضربه زدن به موانع محافظتی ، ویترین و سایر تجهیزات می کند. 

مشتری از دریافت سفارش اشتباه ناراحت شده بوده است. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

اخبار ونکوور و بی سی

شیوع کرونا در Central Okanagan و استفاده اجباری از ماسک

Published

on

By

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

پس از اعلام شیوع کرونا در مناطق مرکزی اوکاناگان، عمدتا در میان افراد غیر واکسینه شده، ساکنان این منطقه اکنون باید در تمام فضاهای عمومی داخلی ماسک بزنند. 

دکتر Pollock Sue رئیس ارشد پزشکی در Interior Health روز چهارشنبه این خبر را به همراه Adrian Dix وزیر بهداشت و دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان B.C اعلام کرد. 

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید
🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

Pollock گفت، ساکنان Kelowna،  West Kelowna، Westbank First Nation،Lake Country،Peachland  و جاهای دیگر در این منطقه، موظف به استفاده از ماسک در تمام فضاهای داخلی عمومی هستند. 

وی گفت مقامات در حال افزایش اجرا و پیگیری مشاغل به صورت موردی هستند و مقامات بهداشتی به آنها دستور می دهند در صورت لزوم تعطیل شوند. وی گفت برخی از مشاغل به دلیل بیماری مجبور به تعطیلی شده اند. 

دستورات جدید در Central Okanagan در روزی آغاز شد که موارد کرونا همچنان رو به افزایش بود، در حالی که 185 مورد در روز سه شنبه ثبت شد، 113 مورد در Interior Health. در مقابل، 35 مورد جدید در Fraser Health و 26 مورد در Vancouver Coastal Health وجود دارد که هر دو دارای جمعیت بسیار بیشتری نسبت به Interior Health هستند. همچنین سه مورد مرگ دیگر ناشی از COVID-19 وجود داشت که همگی در Coastal Health بودند. 

مقامات بهداشتی همچنین به افراد در Okanagan Central توصیه می كنند، مراسم‌هایشان را بیشتر از اینكه در محیط داخلی باشد، در فضای باز برگزار كنند و در رویدادهایی مانند نمایشگاه ها و جشنواره ها باید از یك برنامه ایمنی مصوب استفاده شود. 

کازینوها و کلوپ های شبانه می توانند باز بمانند اما در فضای داخلی به ماسک احتیاج است، و هیچ گونه معاشرت بین میزها و رقص در کلوپ های شبانه وجود نخواهد داشت. 

Pollock گفت، کمتر از 50 درصد موارد مربوط به برخی از اجتماعات یا مهمانی های خانگی خصوصی است. 

آنها همچنین از افراد واکسینه نشده می خواهند به Central Okanagan سفر نکنند. Henry گفت، این شامل کودکان زیر 12 سال که نمی توانند واکسینه شوند، نمی شود. 

Pollock گفت، امکانات ورزشی و تمرینی می تواند ادامه یابند اما باید ماسک در فضای داخلی آنها استفاده شود. 

نیمی از موارد در B.C در هفته گذشته، به گفته مقامات بهداشت، درمیان ساکنان  Central Okanagan به ویژه  Kelowna بوده اند. 

Henry گفت: ما در بهداشت عمومی نگران افزایش سریع موارد ابتلا در Central Okanagan، به ویژه در اطراف منطقه Kelowna هستیم. 

Henry گفت، میزان ایمن سازی در Central Okanagan در بین جوانان بین 20 تا 40 سال کمترین است، در حالی که افراد بالای 50 سال در این منطقه میزان واکسیناسیون بالایی دارند. 

سویه برجسته COVID-19 در این منطقه نوع دلتا است که Dix گفت نگران کننده است زیرا این یک جهش سریع و قوی است. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Continue Reading

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!