اخبار ونکوور و بی سی

تعمیرات جاده محبوب waterfront در ونکوور به پایان رسید

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

بیش از یک سال از بسته شدن جاده‌ی waterfront ونکوور به روی وسایل نقلیه، اکنون کارها برای بازگشت اتومبیل‌ها کامل شده است.  

آوریل گذشته، در پاسخ به بیماری همه گیر کرونا، بخشی از Beach Avenue از خیابان‌های Denman به Pacific برای تردد در شرق مسدود شد. بخشی از آن جاده بسته شد تا جایی برای مسیر محافظت شده دوچرخه سواری فراهم شود و همچنین فضای بیشتری را برای عابران پیاده در اختیار بگذارد تا بتوانند فاصله فیزیکی را حفظ کنند.  

تابستان گذشته، این جاده با بیش از ۱۰۰۰۰ سفر دوچرخه سواری در روز، شلوغ‌ترین مسیر دوچرخه سواری در ونکوور بود.  

شهرداری می‌گوید از بیش از ۲۵۰۰ نفر از ساکنان، درباره تغییرات در Beach Avenue بازخورد دریافت کرده است، بسیاری از آن‌ها نگران نبود وسایل نقلیه به سمت شرق و تغییر مسیر عبور و مرور در منطقه بودند.  

به گفته شهرداری، بهسازی‌ها در دسامبر گذشته آغاز شده و اکنون کامل است. هر کسی که در آن منطقه نزدیک English Bay رانندگی، پیاده روی یا دوچرخه سواری کند، متوجه پیاده روهای نقاشی شده جدید، جزایر مدیان، موانع بتونی در امتداد مسیر دوچرخه محافظت شده دو طرفه و بازگشت ترافیک به سمت شرق می‌شود.  

شهردار Kennedy Stewart در مورد این بهسازی در بیانیه‌ای گفت، اکنون که با موج سوم بیماری همه گیرکرونا و محدودیت‌های مداوم در سفر و معاشرت روبرو هستیم، بسیار مهم است که ساکنان همچنان از گزینه‌های ایمن و قابل دسترس برای پیاده روی، دوچرخه سواری و دویدن برخوردار باشند.  

شهرداری ونکوور متعهد به پشتیبانی از همه تلاش‌ها برای بهبودی COVID است که فاصله فیزیکی ایمن و همچنین لذت بردن از خیابانها در طول سال را فراهم می‌کند و Beach Avenue یک نقطه عطف مهم در این تلاش‌ها است.  

شهرداری می‌گوید هزینه این بهسازی ۲۵۰.۰۰۰ دلار بوده است. 

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!