اخبار ونکوور و بی سی

پنج نکته بسیار مهم درباره چگونگی اجرای ممنوعیت سفر در BC

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

دولت BC اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی اجرای ممنوعیت سفر بین سه منطقه استان ارائه کرده است، اما این قانون برای افرادی که نیاز به رانندگی به منطقه دیگری دارند چگونه است؟ آیا آن‌ها به اثبات نیاز به سفر ضروری احتیاج دارند و چگونه می‌توان مانع از قانون‌شکنی افراد شد؟  

در اینجا ۵ سوالی که شما ممکن است در مورد این برنامه داشته باشید آورده شده است:  

1- این بررسی‌های جاده‌ای از کجا صورت می‌گیرند؟   

مایک فارنورث (Mike Farnworth) مکان‌های دقیقی را ارائه نداد اما گفت که ممکن است در بزرگراههایی که سه منطقه مختلف استان را که به یکدیگر متصل می‌کند، بررسی جاده‌ای ایجاد و انجام می‌شود. سه منطقه عبارتند از:  

منطقه Lower Mainland and Fraser Valley

جزیره ونکوور (Vancouver Island)

شمال / داخلی (Northern/Interior).

بنابراین، این بدان معنی است که در جزیره هیچ ایست بازرسی وجود نخواهد داشت، اگرچه مقامات بهداشت همچنان از مردم می‌خواهند که در خانه بمانند و از جامعه خود خارج نشوند، مگر به دلایل ضروری مانند کار یا قرار ملاقات با پزشک.  

همچنین در پایانه‌های کشتی نیز بررسی‌های پلیس انجام نخواهد شد. در عوض، اگر نگرانی در مورد مسافران وجود داشته باشد، کارکنان کشتی به پلیس هشدار می‌دهند تا هنگام لنگر انداختن کشتی با این موضوع برخورد کند.  

این ایستگاه‌های بازرسی توسط یک تیم اختصاصی از افسران RCMP که توسط بخش E در مکان‌های پرتردد ایجاد شده است، اداره می‌شوند.   

آن‌ها باید به عنوان پلیس ایست بازرسی به وضوح مشخص شوند. در جاده اخطار قبلی داده می‌شود تا مسافران در صورت تمایل بتوانند برگردند.  

2- آیا باید ثابت کنم که به یک دلیل ضروری در سفر هستم؟  

خیر و مسافران وسیله نقلیه هم چنین نیستند. با این حال، ممکن است از رانندگان گواهینامه رانندگی و مدرک شناسایی ثانویه که محل زندگی آن‌ها را نشان می‌دهد، درخواست شود. پلیس از رانندگان، اما نه از مسافران، در مورد مقصد خود و اینکه چرا آن‌ها به آنجا می‌روند سوال خواهد. پلیس همچنین به لیستی از موارد ضروری سفر متکی خواهد بود.  

اگر پلیس دلیل منطقی داشته باشد که باور کند شما برای اهداف ضروری سفر نمی‌کنید، می‌تواند از شما بخواهد که برگردید. مشخص نیست که چگونه پلیس تشخیص می‌دهد که آیا کسی در مورد اهداف سفر خود دروغ می‌گوید.  

3- آیا ممکن است که در خیابان توسط پلیس متوقف شده و درباره مقصد سفر مورد پرسش قرار گیرم ؟ 

خیر، پلیس مجاز به انجام توقف خودسرانه افراد در وسایل نقلیه در خیابان در رابطه با COVID-19 نیست.  

فارنورث گفت: «این درباره هدف قرار دادن مردم نیست.» «پلیس نمی‌تواند افراد را به صورت تصادفی متوقف کند. مگر اینکه تخلفی وجود داشته باشد.»  

4- چه اتفاقی می‌افتد اگر پلیس تشخیص دهد که من به دلایل ضروری سفر نمی‌کنم؟  

از شما خواسته می‌شود که برگردید و به خانه بروید. اگر رعایت نکنید ممکن است ۲۳۰ دلار جریمه نقدی به شما تعلق گیرد. جریمه نقض قانون منع سفر ۵۷۵ دلار است.  

5- چرا پلیس فقط از رانندگان سوال می‌پرسد و نه از مسافران ؟  

فرنورث گفت، این دستور پس از مشاوره حقوقی برای اطمینان از قانونی بودن آن صادر شد.  

وی گفت: «ایمن‌ترین و مناسب‌ترین راه برای مقابله با این مسئله این است که راننده مورد پرسش قرار گیرد نه مسافران.» و اضافه کرد «ما وقت می‌گذاریم تا اطمینان حاصل کنیم که آن را به درستی انجام می‌دهیم و کاری که ما انجام می‌دهیم مطابق با قانون است.» 

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!