اخبار ونکوور و بی سی

چگونه می توان دوز دوم واکسن استرازنکا را از داروخانه های BC تأمین کرد؟

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

از اول ماه مه، همه بریتیش کلمبیایی‌هایی که اولین دوز واکسن استرازنکا خود را در داروخانه دریافت کرده‌اند، لازم است قبل از دریافت دوز دوم خود، از طریق وب سایت Get Vaccined استان ثبت نام کنند.

داروخانه‌های BC هم ثبت نام و هم تحویل اولین واکسن استرازنکا را انجام داده‌اند که در دسترس بریتیش کلمبیایی‌های متولد ۱۹۸۱ یا قبل (۴۰ سال به بالا) قرار گرفته است.

شرایط ثبت نام اخیر منجر به برخی از سردرگمی‌ها شده است، همانطور که بسیاری از مردم داروخانه خود را ترک کردند و اعتقاد داشتند که قرار ملاقات برای دوز دوم در همان داروخانه = رزرو شده است.
وزارت بهداشت می‌گوید قرار ملاقات برای دوز دوم که از داروساز دریافت کرده‌اید تضمینی نیست.

افرادی که واکسن اول را در داروخانه دریافت کرده‌اند هنوز برای اطمینان از دریافت دوز دوم خود باید در gov. bc. ca/getvaccinated – همان وب سایت دولتی که برای انتشار واکسن بر اساس سن استفاده می‌شود – ثبت نام کنند.

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا
برنامه واکسیناسیون BC: کارگران می‌توانند حداکثر ۳ ساعت مرخصی با حقوق برای انجام واکسیناسیون بگیرند

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!