اخبار ونکوور و بی سی

پلیس ونکوور در جستجوی فردی با ۱۳ فقره کلاهبرداری است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

پلیس سوری به دنبال دستگیری یک مرد ۲۳ساله به نام Clayton Brooks Hayden به جرم ۱۳ فقره کلاهبرداری زیر ۵۰۰۰ دلار می‌باشد. بر اساس اعلامیه منتشر شده از پلیس سوری، وی متهم شده و حکم بازداشت وی صادر شده است.

این اتهامات ناشی از یکسری حوادث در زمستان سال گذشته، بین ۶ نوامبر و ۲۴ دسامبر است. ادعا می‌شود که Hayden ر زمانی که در یک بانک یا موسسه مالی بودند، افرادی را متقاعد میکرده که به پول نقد نیاز دارد، و قربانیان از طریق دستگاه خودپرداز یک چک به حساب خود واریز می‌کردند و برای او پول نقد برداشت می‌کردند ولی چند روز پس از آن، آن‌ها می‌فهمیدند که چک جعلی است.

Ryan Forbes می‌گوید: «ما می‌خواهیم مردم از این نوع تقلب آگاه باشند.». «از خود محافظت کنید و هرگز به معامله با یک غریبه موافقت نکنید. حتی اگر وضعیت فرد وخیم نشان داده شود، احتیاط کنید و هرگز موافقت به دریافت یک چک از طرف یک غریبه نکنید.»

او به عنوان یک مرد ۲۳ساله قفقازی توصیف شده است که قد او پنج فوت و نه اینچ و وزن ا و ۱۵۰ پوند می‌باشد. او دارای موهای قهوه‌ای و چشمان قهوه‌ای رنگ است.

پلیس سوری از هرکسی که اطلاعاتی در مورد این فرد دارد می‌خواهد با شماره ۶۰۴۵۹۹۰۵۰۲ تماس بگیرد یا می‌توانید برای ناشناس ماندن با ۸۰۰۲۲۲۸۴۷۷ با Crime Stoppers تماس بگیرید.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا
یک سازنده‌ی کاندو در ونکوور به دلیل کلاهبرداری در املاک و مستغلات به شش سال زندان در آمریکا محکوم شد

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!