اخبار ونکوور و بی سی

واکسینه شدن برخی از افراد غیر واجد شرایط در منطقه بهداشت فریزر

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

آدریان دیکس می‌گوید سایت‌های موقت واکسیناسیون موفقیت‌آمیز بود (با وجود مشکلات ارتباطی و صف‌های طولانی) اما احتمالاً تکرار نخواهد شد.

وزیر بهداشت آدریان دیکس می‌گوید، یک کلینیک موقت واکسیناسیون کرونا که روز سه شنبه در کوکیتلام برپا شد، به جوانانی که در محله‌های دارای انتقال بالا زندگی می‌کنند، دوز AstraZeneca داد.

وی گفت: «هدف این کلینیک‌ها تمرکز بر مناطقی بود که شاهد انتقال زیاد COVID-19 هستیم.» «برخی از افراد خارج از آن مناطق، در Coquitlam واکسینه شدند.»

در حوالی ظهر روز سه شنبه، بهداشت منطقه فریزر اعلام کرد که بلافاصله دو سایت واکسیناسیون موقت را باز خواهد کرد – در انجمن Poirier در مرکز تفریحی Coquitlam و Cloverdale – برای افراد ۳۰ساله و بالاتر که در یکی از ۱۰ محله‌های پر انتقال زندگی می‌کنند.

شش مورد از این محله‌ها در سوریEast Newton، Fleetwood، North Surrey: Panorama، West Newton و Whalley هستند – اما شامل پورت کوکیتلام، نورت دلتا، وست ابسفورد و نیز South Langley Township می‌شوند.

مراکز در روز سه شنبه در ساعت ۱۲:۳۰ باز شد و در ساعت ۷ بعدازظهر بسته شد، و منجر به تشکیل یک گروه بزرگ در مرکز کوکیتلام شد – حتی قبل از اینکه بهداشت فریزر اعلامیه عمومی خود را شروع کند.

روز چهارشنبه، یک مرکز دیگر در پارک Newton Athletic در سوری برای افراد بالای ۱۸ سال، بدون هیچ گونه اطلاع عمومی در وب سایتها، افتتاح شد.

این مرکزهمچنین یک صف طولانی مدت را تجربه کرد.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!