اخبار ونکوور و بی سی

محمد موثقی، به اتهام راه اندازی کلوپ شبانه در پنت هاوس خود در ونکوور مجرم شناخته شد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

مردی در ونکوور که به اتهام اداره یک کلوپ شبانه موقت در داخل پنت هاوس خود دستگیر شد، به جرم سه اتهام اعتراف کرد، از جمله‌عدم اجرای دستورات یک افسر بهداشت.

محمد موثقی امروز به یک روز حبس تعزیری، ۵۰۰۰ دلار جریمه نقدی و ۱۸ ماه حبس مشروط محکوم شد. قاضی الن گوردون خاطرنشان کرد که محکومیت یک روزه حبس وی قبلاً سپری شده است، اما وی همچنین باید ۵۰ ساعت خدمات اجتماعی را نیز پشت سر بگذارد.

موثقی در دو مورد اتهام به دلیل‌عدم رعایت دستور یک مأمور بهداشت در ژانویه و یک فقره سرپیچی از دستور دادگاه در ماه مارس، گناه خود را پذیرفت.

پلیس در ژانویه از حکم جستجو برای ورود به کلوپ موقت شبانه او استفاده کرد و بیش از ۱۷۰۰۰ دلار جریمه علیه وی و مهمانان در خانه صادر شد.
در این حکم ادعا شده بود که این کاندو دارای تیرک استریپ و نورپردازی بود و یک زن به پلیس گفت که از مردم خواسته شد کفش‌های خود را برای جلوگیری از سر و صدا دربیاورند.

منبع

لینک ثبت نام واکسن در BC برای ۱۸ سال به بالا

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!