اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور بزرگترین منبع برای پروازهای داخلی آلوده به COVID-19

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

تعداد ۳۹ پرواز داخلی در این ماه تاکنون فرودگاه ونکوور را با مسافران آلوده به COVID-19 ترک کردند.   

در حالی که قانون‌گذاران محدود کردن سفر بین استانی را در نظر می‌گیرند، ونکوور همچنان منبع اصلی مسافران هوایی داخلی آلوده به COVID-19 است. داده‌های ارائه شده توسط بهداشت کانادا نشان می‌دهد، تاکنون در ماه آوریل، ۳۹ پرواز از فرودگاه بین المللی ونکوور با مسافرانی انجام شده که آزمایش COVID-19 آن‌ها مثبت بود.   

کلگری دومین منبع بزرگ پروازهای داخلی آلوده به کانادا با ۳۱ و پس از آن تورنتو با ۲۳، ادمونتون با ۱۲ و مونترال با 6 است.    

بر خلاف مسافران بین المللی، که طبق قوانین کانادا ملزم به ارائه آزمایش منفی COVID-19 اخیر قبل از سوار شدن هستند و پس از ورود به آزمایش دوم و قرنطینه اجباری ارائه می‌شوند، چنین قوانینی برای سفرهای داخلی وجود ندارد. به عنوان مثال، اگرچه استان انتاریو پس از بازگشت از استان‌های دیگر به یک قرنطینه ۱۴ روزه «به شدت توصیه می‌کند»، هیچ مرجعی برای اجرای این قانون وجود ندارد.    

کلگری معروف‌ترین مقصد برای پروازهای آلوده بود، از ۱۰ آوریل ۱۰ پرواز، که اتفاقاً همان تعداد پروازهایی بود که کلگری با مسافران COVID  مثبت  به ونکوور فرستاد. پس از آن ادمونتون با ۹، تورنتو با ۷ و مونترال با ۶ دنبال شدند.      

تورنتو ۵ فروند هواپیمای آلوده به COVID-19 به کلگری و ادمونتون و همچنین چهار فروند هواپیما به هالیفاکس، سه هواپیما به ونکوور، دو هواپیما به اتاوا و یک هواپیما به ساسکاتون، تندر بی، تیمینز و وینیپگ فرستاد.   

بهداشت کانادا  تعداد مسافرانی که در هر پرواز مثبت بوده‌اند را نشان نمی‌دهد، در عوض سه ردیف از مکان نشستن فرد آلوده در هر هواپیما را ارائه می‌دهد. اکنون که انواع بین المللی در تعداد شیوع COVID-19 کانادا رو به گسترش است، بحث در مورد محدود کردن سفر بین استانی در حال افزایش است.   

نخست وزیر بریتیش کلمبیا، جان هورگان، در اوایل این هفته اظهار داشت که «محدودیت سفر در استان وی ممکن است»، و با جیسون کنی، نخست وزیر آلبرتا، در حال انجام بحث در مورد آنچه می‌توان برای مقابله با سفرهای غیر ضروری بین همسایگان غربی کانادا انجام باید داد، می‌باشد. 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!