اخبار ونکوور و بی سی

ممنوعیت ماهیگیری سه نفر دارای مجوز، به علت ماهیگیری بیش از حد در BC

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

سه نفر پس از اعتراف به جرم صید بیش از حد در جزیره ونکوور در سال ۲۰۱۹، از ماهیگیری یا داشتن مجوز ماهیگیری در هر نقطه از کانادا منع شدند.

Nootka Sound RCMP پس از گزارش صید بیش از حد این سه نفر در منطقه Gold River، در سپتامبر سال ۲۰۱۹، بررسی‌ها در این مورد را آغاز کرد.

وقتی پلیس این افراد را پیدا کرد، فقط یکی از آن‌ها مجوز صید معتبر داشت و این گروه ده‌ها ماهی از جمله سالمون صید کرده بودند، که به درستی ثبت نشده بودند.

Mounties کشتی ماهیگیری ۳۰ فوتی گروه و تمام تجهیزات موجود در آن زمان را به همراه Chinook salmon، rock fish filets و ling cod filets توقیف کرد.

این سه نفر در ماه فوریه گذشته در دادگاه استانی در Campbell River حاضر شدند و به جرم نقض قانون شیلات، گناهکار شناخته شدند.

Greg Askey یک افسر شیلات و ناظر میدانی در Campbell River Fisheries Department Detachment در بیانیه‌ای گفت، این مهمترین تخلف ماهییگیری است که در بیش از ۲۰ سال دیده شده است.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!