اخبار ونکوور و بی سی

هشدار در مورد نهنگ کوهان دار زخمی که در Point Grey حوالی ونکوور

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

از قایقرانان خواسته شده بسیار مراقب باشند زیرا به نظر می‌رسد یک نهنگ کوهان دار در نزدیکی Point Grey در اثر اصابت با کشتی آسیب دیده است.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی از Ocean Wise، این نهنگ یک زخم عمیق در پشت و در نزدیکی دم خود دارد. این نهنگ از اوایل ماه آوریل در منطقه بوده است، اما روز یکشنبه ۱۱ آوریل گروهی سوار بر یک قایق تماشای نهنگ ها، زخم را مشاهده کردند.

Jessica Scott زیست‌شناس Ocean Wise و مدیر BC Cetacean Sightings Network می‌گوید: این یک وضعیت بسیار ناراحت کننده است. دقیقاً به همین دلیل است که Ocean Wise سیستم هشدار WhaleReport را  ایجاد کرد.

نهنگ‌های کوهان دار به دلیل رفتاری که دارند، در معرض آسیب از سوی کشتی‌ها هستند. آن‌ها می‌توانند بیش از ۱۵ دقیقه در زیر آب بمانند و دوست دارند در نزدیکی سطح تغذیه کنند، بنابراین حتی در نزدیکی هم ممکن است دیدن آن‌ها سخت باشد. Scott خاطرنشان می‌کند که هم نهنگ‌ها و هم قایقرانان در برخی موارد آسیب دیده اند.

این گروه از این فرصت استفاده می‌کنند و قوانین مربوط به شناورهای نزدیک نهنگ‌ها را به قایق رانان یادآوری می‌کنند.

Ocean Wise اظهار داشت: به قایقرانان یادآوری می‌شود، در صورت مشاهده‌ی نهنگ‌ها در فاصله ۱۰۰۰ متری، طبق قانون ملزم به کم کردن سرعت زیر ۷ گره هستند و باید به نهنگ حداقل ۱۰۰ متر فضا بدهند.

در حالی که فعالیت نهنگ‌های کوهان دار در طول سال‌ها در منطقه افزایش یافته است، آن‌ها هنوز هم گونه‌ای مورد نگرانی‌های خاص در سطح فدرال هستند.

این سطح توسط گروهی از سازمان‌ها و شرکت‌ها از جمله Fisheries and Oceans Canada، Prince of Whales و Ocean Ecoventures کنترل می‌شود.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!