اخبار ونکوور و بی سی

نخست وزیر BC برنامه‌ای را برای ارائه ۵۰۰۰ فرصت آموزشی کار یا مهارت به جوانان اعلام کرد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

دولت BC از طریق یک برنامه‌ی Stronger BC Future Leaders برای بیش از ۵۰۰۰ نوجوان و جوان، امکان دسترسی به آموزش مهارت‌ها و کار را فراهم کرده است.

نخست وزیر John Horgan روز چهارشنبه این برنامه‌ی تقریبا ۴۵ میلیون دلاری را اعلام کرد.

وی گفت، این همه گیری باعث شده بسیاری از جوانان از آغاز کار خود بازمانده باشند. ما در حال ارائه آموزش‌های درجه یک برای مشاغل مورد تقاضا هستیم که می‌تواند منجر به مشاغل طولانی مدت شود.

فراهم آوردن فرصت‌های شغلی پایدار و خوب برای جوانان، می‌تواند مسیر زندگی آن‌ها را تغییر دهد، در عین حال به بریتیش کلمبیا کمک می‌کند تا قوی‌تر و مقاوم‌تر شود.

این برنامه آموزش، کارآموزی، همکاری‌های شغلی و مشاغلی در بخش‌های فناوری، محیط زیست و منابع طبیعی را فراهم می‌کند.

چهار وزارتخانه‌ی BC از جمله وزارت مشاغل، بهبود اقتصادی و نوآوری، وزارت جنگل‌ها، اراضی، منابع طبیعی و توسعه روستایی، وزارت محیط زیست و استراتژی تغییر اقلیم و وزارت آموزش پیشرفته، مهارت‌ها و آموزش، در این طرح سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

همه گیری تأثیر نامتناسب و قابل توجهی بر جوانان بریتیش کلمبیایی داشته است.

در طی همه گیری بیکاری جوانان به ۲۹ درصد رسیده، که بیش از ۱۵ درصد بالاتر از میانگین استان است. از مارس ۲۰۲۱، بیکاری جوانان در ۱۲.۱ درصد قرار دارد، بالاتر از نرخ بیکاری عمومی در BC با ۶.۹ درصد است.

Ravi Kahlon وزیر مشاغل و بهبودی اقتصاد می‌گوید، جوانان همچنان در این همه گیری تحت تأثیر نامتناسب قرار گرفته اند. آن‌ها نرخ بالاتری از بیکاری را تجربه کرده‌اند و ماهیت اقتصاد به سرعت در حال تغییر است.

این برنامه جدید فرصت‌های مورد نیاز جوانان را ایجاد می‌کند. این یک رویکرد فراگیر و متناسب با اقتصاد آینده است تا اطمینان حاصل شود، بومیان، سیاه پوستان، رنگین پوستان، زنان و افرادی که با موانع اقتصادی-اجتماعی روبرو هستند، قادر به مشارکت در اقتصاد در حال رشد ما هستند و به ساختن یک BC قوی‌تر کمک می‌کنند.

بخش عمده‌ای از این حمایت از طرف وزارت مشاغل، بهبود اقتصادی و نوآوری با سرمایه‌گذاری ۲۲ میلیون دلار برای تأمین حداقل ۴۵۰۰ آموزش و دوره کارآموزی در دو برنامه، با مشارکت Innovate BC و Supercluster Digital Technology تأمین می‌شود.

این استان همچنین NLSON Nelson-Creston MLA Brittny Anderson را به عنوان مشاور ویژه نخست وزیر در امور جوانان منصوب کرده است.

Anderson به عنوان مشاور ویژه در امور جوانان در سراسر دولت فعالیت خواهد کرد و بستری را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا مستقیماً با استان ارتباط برقرار کنند.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!