اخبار ونکوور و بی سی

یک کافی شاپ محلی زنجیره ای، مکان‌های قبلی استارباکس در ونکوور را تصاحب می‌کند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

تعداد زیادی از مکان‌های خالی استارباکس در سراسر کانادا وجود دارد، از جمله چندین مکان در Metro Vancouver و BC که به دلیل عملکرد پایین در طول سال گذشته بسته شدند. اکنون خبر می‌رسد که یک کافی هاوس زنجیره‌ای در ونکوور که به تازگی برند شده است، به برخی از آن فضاهای قدیمی منتقل خواهد شد.

کافه Artigiano دو مکان سابق استارباکس را تصاحب کرده و در حال مذاکره برای دو مکان دیگر است. یک Artigiano جدید در ۱۱۱ West Broadway در Manitoba در Mount Pleasant وجود دارد و دومین آن در Whistler’s North Village در نزدیکی Olympia Plaza خواهد بود. دو نقطه دیگر نیز هر دو در ونکوور هستند.

وقتی استارباکس حدود ۳۰۰ کافه در سراسر کشور را تعطیل کرد، Dean Shillington صاحب Artigiano آن را فرصتی دید تا برخی از فروشگاه‌های بسته شده را احیا کند.

Shillington می‌گوید: این یک فرصت خوشایند برای Artigiano بود که مارک تجاری ما را تازه کرده و همچنین گسترش دهد.

نه تنها انتقال به این مکانهای متروکه حس خوبی در تجارت دارد، بلکه با باز نگه داشتن این فضاها و اشتغال افراد، جوامع محلی را تقویت می‌کند. علاوه بر این، به Artigiano این فرصت را داده شده است تا در حمایت از جامعه هنرهای محلی، که مانند بخش مهمان نوازی در طی همه گیری محدود شده است، با جشنواره نقاشی دیواری ونکوور (VMF) همکاری کند.

این همکاری با VMF به این معنی است که فضاهای جدید Vancouver Artigiano دارای هنر نقاشی دیواری چشم نوازی هستند.

در Mount Pleasant، نقاشی دیواری فضای داخلی محل را می‌پوشاند و تا دیواره بیرونی رو به خیابان Manitoba ادامه می‌یابد. Peter Ricq هنرمند چندرشته‌ای خیابانی و متخصص نقاشی دیواری اهل ونکوور، قطعه‌ای با عنوان «What Comes Around Goes… and Puts a Smile on Your Face» را به عنوان قطعه‌ای با رنگ‌های آبنباتی شاد و فریبنده توصیف می‌کند.

به عنوان روش دیگری برای پشتیبانی از VMF و هنرمندان آن، در هر مکان جدید Artigiano کالاهای مخصوص مکان بر اساس مضمون نقاشی دیواری، از جمله پیراهن ها، لیوان‌ها و کیف‌های حمل بار برای عرضه وجود خواهد داشت، که سود فروش آن‌ها با هنرمندان VMF مشترک خواهد بود.

Caffe Artigiano با الهام از اروپا و سبک آن از حدود ۲۰ سال پیش آغاز به کار کرد و افتخار می‌کند که برای نوشیدنی‌های اسپرسو خود از یک custom in-house roast استفاده می‌کند و هیچ دستگاه اسپرسوی اتوماتیک ندارد.

Artigiano قصد دارد به گسترش و مشارکت خود با VMP تا سال ۲۰۲۲ ادامه دهد. در حال حاضر، آرتگیانو ۱۶ کافه در B. C و سه تا در آلبرتا دارد.

Artigiano جدید در Mount Pleasant دوشنبه تا جمعه از ساعت ۷ صبح تا ۶ عصر، و شنبه و یکشنبه ۸ صبح تا ۶ عصر باز است.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!