اخبار ونکوور و بی سی

ممنوعیت موقت غذاخوردن داخل سالن رستوران ها در بریتیش کلمبیا

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

همزمان با افزایش موارد کرونا دولت بریتیش کلمبیا قصد دارد به طور موقت غذا خوردن در داخل رستوران‌ها را برای چند هفته متوقف کند.

منابع می‌گویند این قانون جدید از نیمه شب دوشنبه اجرا می‌شود و تا ۱۹ آوریل پابرجا خواهد بود و صرف غذا در پاسیو و فضای باز و غذای بیرون بر همچنان مجاز است.

دولت استانی محدودیت جدید را اعلام نکرده است، اما نخست وزیر جان هورگان، افسر بهداشت استان دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس قرار است در یک اعلامیه بعد از ظهر با هم آن را بیان کردند.

اقدامات دقیق‌تر چند روز پس از ثبت استان بریتیش کلمبیا به عنوان دومین بالاترین تعداد موارد روزانه در همه گیری صورت می‌گیرد.

روز جمعه، مقامات اعلام کردند که ۹۰۸ نفر دیگر آزمایش مثبت ویروس کرونا را در طی ۲۴ ساعت انجام داده اند. این دومین موردآمار بالا پس از ثبت پرونده روزانه در ۲۷ نوامبر، هنگام اعلام ۹۱۱ پرونده است که ثبت شده است.

در هفته‌های اخیر، هنری و دیکس از لغو برخی محدودیت‌ها خبر داده اند. در ۱۱ مارس، هنری دستورالعمل بهداشت عمومی در اجتماعات اجتماعی را اصلاح کرد و به گروه‌های ۱۰ نفره اجازه ملاقات در فضای باز را داد.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!