اخبار ونکوور و بی سی

آنچه در مورد مرد متهم در حمله مرگبار چاقوزنی در نورت ونکوور می دانیم

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

مردی به همین نام دارای سابقه جنایی طولانی در کبک است.

روز یکشنبه تیم تحقیق یکپارچه قتل (IHIT) گزارش داد که یانیک بانداگو ۲۸ساله به قتل درجه دو در حمله ضربات چاقو در خارج از کتابخانه لین ولی در بعد از ظهر شنبه متهم شد.

بانداگو در حالی که خود را با چاقو زخمی کرده بود در نزدیکی همان، محل توسط چند پلیس دستگیر شد. مقتول یک زن در اواخر ۲۰ سالگی بود. در این حمله شش نفر دیگر به شدت آسیب دیدند.

پلیس در حال بررسی «سابقه Bandaogo در BC. و رابطه او با قربانیان است». دادگاه BC هیچ کس را با این نام پیدا نکرد.

با این حال، طبق جستجوی Postmedia News در سوابق دادگاه در کبک، دستور بازداشت یک مرد ۲۸ساله به نام Yannick Bandaogo در سپتامبر ۲۰۲۰ صادر شده است.

در اکتبر ۲۰۱۸، بانداگو به دلیل حمله به یک افسر پلیس و مقاومت در برابر دستگیری به یک ماه زندان محکوم شد.

در همان روز وی به اتهام حمله منجر به جراحات بدنی به چهار ماه زندان محکوم شد و برای دو پرونده جداگانه تعرض، به مدت سه ماه محکوم شد.

هنوز مشخص نیست که آیا این احکام (که در مجموع هشت ماه بود) به طور همزمان اجرا شده است یا این همان نحوه ارتباط پرونده‌ها با هم است.

یک فیلم کوتاه که یک جوان به نام یانیک بانداگو در باشگاه بوکس Techno-Boxe در Longueuil، کبک تمرین می‌کرد، اواخر روز یکشنبه از YouTube حذف شد.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!