اخبار ونکوور و بی سی

اکنون گروه‌های سنی بیشتری می‌توانند نوبت واکسن COVID-19 خود در ونکوور را رزرو کنند

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

در حالی که فازهای ۲ و ۳ برنامه‌ی ایمن‌سازی COVID-19 در استان همچنان در حال پیشرفت است، طیف وسیعی از بریتیش کلمبیایی‌ها برای دریافت واکسن دعوت می‌شوند.

بهداشت ساحلی ونکوور (VCH) روز شنبه اعلام کرد، گروه‌های سنی بیشتری واجد شرایط برنامه ریزی برای دریافت واکسن COVID-19 خود هستند، که این شرایط براساس منطقه و سن متفاوت است.

از امروز، ساکنان ریچموند، ونکوور، نورث ونکوور و وست ونکوور با سن ۷۹ سال به بالا می‌توانند برای رزرو نوبت خود تماس بگیرند، در حالی که حداقل سن واجدین شرایط در طول هفته کاهش می‌یابد، که به شرح زیر:

۲۰ مارس: افراد ۷۹ساله

۲۲ مارس: افراد ۷۸+

۲۳ مارس: افراد ۷۷+

۲۵ مارس: افراد ۷۶+

۲۷ مارس: افراد ۷۵+

در همین حال، همه ساکنان Sunshine Coast، Powell River، Whistler، Squamish, Pemberton و Bowen با سن ۷۰ سال به بالا می‌توانند از امروز وقت رزرو کنند.

بومیانی که به عنوان First Nations، Métis، یا Inuit شناخته می‌شوند و ۵۵ سال به بالا دارند نیز از جمله افرادی هستند که آخر هفته برای تعیین وقت دعوت می‌شوند.

این قرارها را می‌توانید از طریق تماس با خط رزرو واکسن VCH به شماره ۸۷۷۵۸۷۵۷۶۷ روزانه بین ساعت ۷ صبح و ۷ بعد از ظهر رزرو کنید.

برای افراد مقیم در حوزه قضایی Fraser Health، بزرگسالان ۷۵ سال به بالا، افراد بومی ۵۵ سال به بالا و Indigenous Elders، می‌توانند این هفته برای گرفتن واکسن COVID رایگان یک قرار ملاقات به صورت آنلاین یا تلفنی رزرو کنند.

طبق برنامه‌های اولیه واکسیناسیون استان، ساکنینی که در جمعیتی ذکر شده در بالا قرار می‌گیرند، در ابتدای آوریل سال جاری در مسیر دریافت واکسن خود خواهند بود. این جدول زمانی تسریع شده است، که بخشی از آن به دلیل وارد شدن واکسن AstraZeneca از موسسه سرم هند و برنامه اشتراک جهانی COVAX است.

همانطور که اخیراً Penny Ballem مدیر اجرایی برنامه ایمن‌سازی BC اعلام کرد، این استان همچنین اکنون انتظار دارد ۹۰۶۰۰۰ دوز از Pfizer Inc و Moderna Inc بین این هفته و ۱۸ آوریل وارد کشور شود، علاوه بر دوزهای AstraZeneca اضافی.

در نتیجه، حدود ۳۲۰۰۰۰ بریتیش کلمبیایی که در محیط‌هایی با خطر بالاتر کار می‌کنند، قرار است اولین دوزهای واکسن را بر اساس گروه‌های سنی خود دریافت کنند. در همین حال، دولت فدرال همچنین گفته است در مرحله نهایی کردن معامله با ایالات متحده است که می‌تواند ۱.۵ میلیون دوز واکسن AstraZeneca را قبل از پایان ماه به کانادا تحویل دهد.

دکتر Bonnie Henry افسر بهداشت استان، این هفته گفت این استان با B. C. Pharmacy Association برای توزیع واکسن همکاری می‌کند.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!