اخبار ونکوور و بی سی

دو مرد ونکووری به دلیل میزبانی در زمان کرونا به زندان انداخته شدند

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

پلیس ونکوور اوایل صبح شنبه دو مرد را دستگیر کرد و ادعا کرد که آن‌ها در میهمانی در مرکز شهر میهمانی برگزار می‌کنند، که این نقض محدودیت‌های استانی COVID-19 است.

قبل از دستگیری‌های روز شنبه، گروهبان VPD. استیو آدیسون گفت پلیس ۱۰ شکایت قبلی در مورد مهمانی‌های برج بلند نزدیک خیابانهای بورارد و البرنی دریافت کرده بود.

افسران حدود ساعت ۲ بامداد وارد مجموعه شدند.

آدیسون گفت: «پس از شکایت مکرر از مردم و تلاش‌های ناموفق برای متقاعد کردن این میزبانان برای جلوگیری از مهمانی، افسران ما حکم بازرسی را بدست آوردند و روز شنبه برای دستگیری دو مرد مجبور به ورود به آپارتمان آن‌ها شدند.» میزبانان ادعا شده به زندان منتقل شدند و برای شش مهمان ۲۳۰ دلار بلیط برای حضور در مهمانی صادر شد. ”

محدودیت‌های COVID-19 بریتیش کلمبیا، اجتماعات از هر نوع را با هر کس دیگری خارج از خانه یا حباب اصلی خود منع می‌کند.

بر اساس قانون برنامه‌های اضطراری، برگزارکنندگان مهمانی می‌توانند ۲۳۰۰ دلار جریمه شوند، اما آدیسون می‌گوید پلیس ونکوور گزینه دستگیری این دو نفر و پیگیری اتهامات را انتخاب کرده است.

وی گفت: «دادگاه‌ها در صورت محکومیت مجازات را تعیین می‌کنند.»

منجیندر ساگو ۳۷ساله به سه فقره‌عدم رعایت دستور مامور بهداشت متهم شده است، در حالی که ساناد ریس ۳۵ساله با دو اتهام مشابه روبرو است.

قرار است این دو مرد در تاریخ ۸ آوریل در دادگاه ونکوور حاضر شوند.

آدیسون گفت: «افسران ما تمام تلاش خود را برای گفتگو با متخلفان، یادآوری قوانین به آن‌ها و ترغیب آن‌ها به پیروی از دستور بهداشت ادامه خواهند داد.» «اما، هنگامی که کسی به صراحت قانون را نادیده می‌گیرد و دیگران را در معرض خطر ابتلا به COVID قرار می‌دهد، ما از اختیارات قانونی خود برای بازخواست کردن آن‌ها استفاده خواهیم کرد.»

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!