اخبار ونکوور و بی سی

دکتر بانی هنری می گوید B.C. در تابستان می تواند به حالت پسا کرونا برسد

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

دکتر بانی هنری روز پنجشنبه گفت ، این احتمال وجود دارد که زندگی در بریتیش کلمبیا در تابستان به حالت پسا کرونا برسد، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود.

مسئول استان گفت که تصویب واکسن های جدید به دولت امکان می دهد تا در جدول واکسیناسیون خود تجدید نظر کند. امید است که هر که واجد شرایط باشد واکسن را خیلی زودتر از آنچه تصور شده دریافت کند.

هنری گفت: “شاید من خیلی خوش بین هستم ، اما اگر همه چیز به همان شکلی که ما می خواهیم پیش برود ، تا تابستان در دنیای پسا کرونا قرار خواهیم گرفت.” اظهارات وی پس از تأیید واکسن AstraZeneca از سوی بهداشت کانادا صورت گرفت. از سوی دیگر نگرانی هایی وجود داشته است که برخی از واکسن ها کم اثرتر باشند.

اما وی پیش بینی دلگرم کننده ای را ارائه داد مبنی بر اینکه مردم در تابستان ارتباطات گسترده تری را تجربه خواهند کرد.

در همین حال ، بهداشت استان بر اهمیت افزایش آمار مبتلایان نیز تأکید کرد. روز پنجشنبه ، این استان 4742 مورد فعال داشته و به طور متوسط ​​ 515 مورد در روز افزایش داشته و  بالاترین میزان  در 13 ژانویه بوده است.

هنری گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهیم موفقیت بر اثر این واکسن ها با افزایش مواردی که ما را به سمت موج سوم هدایت می کند ، کاهش یابد.”

 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!