اخبار ونکوور و بی سی

چندین اخطار هشداردهنده COVID-19 از فروشگاه‌های کوکیتلام تا ونکوور

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

چندین اخطار دیگر در مورد احتمال مواجهه با COVID-19 در فروشگاه‌های مواد غذایی و داروخانه‌ها در سراسر BC ارسال شده است.

شرکت‌های Loblaws، Sobeys و T&T Supermarket از روز سه شنبه پس از مثبت بودن آزمایش کارکنان در شعبه‌های خاص، هشدارهایی را ارسال کردند.

آخرین اطلاعیه‌ها به این شرح است:

 • فروشگاه Superstore در ۹۱۰ Columba St. West در Kamloops. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۳ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۸ فوریه کار کرده است.
 • سوپرمارکت T&T در ۲۷۴۰ Barnet Hwy. در کوکیتلام. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۳ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۷ فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه No Frills در ۱۵۳۵۵ Fraser Hwy در سوری. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۴ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در اول مارس کار کرده است.
 • فروشگاه Superstore در ۲۸۵۵ Gladwin Rd در Abbotsford. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۴ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۱ فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Thrifty Foods در خیابان ۱۲۰.56th در دلتا. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۴ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۴ فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Safeway در خیابان ۸۸۶.۱۵۲ در سوری. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۴ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۷ فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Safeway در ۳۴۱۰ Kingsway در ونکوور. اطلاعیه‌ای در تاریخ ۴ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲۸ فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Shoppers Drug Mart در خیابان ۶۱۰ ششم در نیو وست مینستر. اطلاعیه‌ای در ۵ مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در ۲ مارس کار کرده است.
 • فروشگاه Independent در خیابان 1255 Davie یک اعلامیه در 5 مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در اول مارس کار کرده است.
 • فروشگاه Shoppers Drug Mart در 22441 Dewdney Trunk Rd در Maple Ridge. اطلاعیه ای در 5 مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در 28 فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Superstore در 3000 Lougheed Hwy. در کوکیتلام اطلاعیه ای در 5 مارس ارسال شد. کارمند آخرین بار در 24 فوریه کار کرده است.
 • فروشگاه Superstore در خیابان 1201 8195 در دلتا. اطلاعیه ای در مورد 5 کارمند در تاریخ 5 مارس ارسال شد. آنها آخرین بار در 23 فوریه و 27 فوریه کار کردند.

در به روزرسانی در مورد توزیع واکسن در روز دوشنبه ، مأمور بهداشت استان BC. ، دکتر بانی هنری ، گفت که با رسیدن دوزهای واکسن AstraZeneca به استان ، کارگران در بخش های ضروری در اولویت قرار می گیرند.

وی گفت: “ما گروه هایی از مردم را داریم که بخشی از آنچه اقتصاد ما را حفظ می كند و در جامعه ما در طی این همه گیری كار می كند, از ایشان قدردانی میکنیم “.

“این افراد شامل مربیان ، مرغداران ، کارگران فروشگاه های مواد غذایی هستند و ما در حال کار بر روی این هستیم که کدام یک بیشتر در معرض خطر عفونت و شیوع بیشتری قرار دارند.”

در این موارد خاص ، خطر انتقال به مشتریان کم است ، اما شرکت ها می گویند که آنها جزئیات را ارسال می کنند تا همه چیز شفاف بماند. با این حال ، برخی از شرکت های دیگر اعلامیه ارسال نمی کنند ، مگر اینکه توسط مقامات محلی بهداشت برای انجام آن دستور داده شود.

 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!