اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور دیگر سکسی ترین شهر کانادا نیست

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

ونکوور در رده سکسی‌ترین شهرهای کانادا قرار گرفته است، اما دیگر به اندازه سال‌های گذشته «سکسی» نیست.  

 طبق گفتهPinkCherry، یک فروشگاه اینترنتی برتر برای محصولات نوآور و خلاقانه‌ی بزرگسالان، ونکوور در حالی که هنوز در میان ۲۰ شهر برتر قرار دارد، اما دیگر سکسی‌ترین شهر کشور نیست.  

 در واقع، بزرگترین شهر B. C از رتبه یک در کانادا به ۱۶‌ام سقوط کرده است، که یک لغزش اساسی در سکسی بودن است.  

PinkCherry می‌گوید، همه‌ی شهرهای دارای بیش از ۵۰۰۰۰ نفر جمعیت را اسکن کرده است، و نتایج نشان می‌دهند برخی از شهرهای کوچکتر عشق بیشتری داشته اند.  

به عنوان مثال، افراد در کلگری تمرکز خود را بر لذت دادن به پارتنرشان برای زمان با هم بودن می‌گذارند، اما به نظر می‌رسید که مردم در Winnipeg بیشتر به لذت شخصی خود علاقه‌مند هستند.  

 نویسندگان این گزارش خاطرنشان کردند که اقدامات قرنطینه همه گیری در سراسر کانادا طی یک سال گذشته مردم را به رویای «روش‌های hot and heavy در خانه» ترغیب کرده است.  

 Daniel Freedman مدیر عامل شرکت توضیح می‌دهد: طی سال گذشته ما شاهد افزایش قابل توجهی از مشتریان جدیدی هستیم که از PinkCherry بازدید می‌کنند. مردم بر روی سلامتی کلی خود متمرکز شده‌اند و سلامت جنسی نیز نقش زیادی در آن دارد.  

علاوه بر سکسی‌ترین شهرها، PinkCherry همچنین برترین محصولات و اسباب بازی‌های جنسی هر شهر را شامل ویبراتورهای مارک‌های برتر مانند We Vibe Moxie، یک لباس زیر که شامل یک اپلیکیشن است، لیست می‌کند، بنابراین شما می‌توانید احساسات خود یا شریک زندگی خود را کنترل کنید.  

 کالگری در مکان شماره یک قرار گرفت، در حالی که Surrey بالاترین شهر سکسی B. C بود. ادمونتون سوم شد و پایتخت کشورمان، اتاوا در مکان چهارم قرار گرفت. Winnipeg نیز رتبه‌ی پنجم را از آن خود کرد. 

 

Canada Top 20 List  

1.   Calgary  Alberta 
2.   Surrey  British Columbia 
3.   Edmonton  Alberta 
4.   Ottawa  Ontario 
5.   Winnipeg  Manitoba 
6.   London  Ontario 
7.   Hamilton  Ontario 
8.   Brampton  Ontario 
9.   Halifax  Nova Scotia 
10. Victoria  British Columbia 
11. Toronto  Ontario 
12. Montreal  Quebec 
13. Mississauga  Ontario 
14. Vaughan  Ontario 
15. Kitchener  Ontario 
16. Vancouver  British Columbia 
17. Markham  Ontario 
18. St. Catharines  Ontario 
19. Quebec City  Quebec 
20. Laval  Quebec 

 

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!