املاک در کانادا

ارزش املاک مترو ونکوور پس از دو سال کاهش، افزایش می یابد

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

ارزیابی املاک detached houses در ونکوور در سال جاری در محدوده ۱۰ درصد افزایش یافته است، ارزیابی‌ها در Squamish نیز افزایش یافته است.

به گفته‌ی Bryan Murao معاون ارزیابی، B. C. Assessment Authority از اول ژانویه ارسال اعلانات ارزیابی را به بیش از یک میلیون صاحب املاک در منطقه Lower Mainland آغاز کرده که افزایش میانگین ​​ارزش بین صفر تا ۱۰ درصد را نشان می‌دهد.

بعد از شیوع کووید-۱۹ در ماه مارس، تعداد فروش املاک در ماه آوریل و می‌۴۰ تا ۵۵ درصد کاهش یافت، اما به سرعت برگشت.

Andy Yan جمعیت شناس، برنامه ریز شهرسازی و مدیر City Program در دانشگاه Simon Fraser، گفت: این داستان در Squamish نیز وجود دارد زمانی که صحبت از single-family homes می‌شود.

ونکوور و Squamish بیشترین افزایش (۱۰ درصد) در ارزیابی detached homes را داشتند، به ترتیب ۱.۷۲ میلیون و ۱.۰۳ میلیون دلار.

خانه‌های Pemberton و Port Coquitlam با بیشترین افزایش شدید بعدی با هشت درصد، به ترتیب ۹۴۵۰۰۰ و ۹۴۴۰۰۰ دلار قیمت متوسط ​​، در حالی که هر دو شهرداری و منطقه‌ی نورث ونکوور با ۷ درصد، زیاد عقب‌تر نبودند.

Detached homes در Burnaby و Surrey شاهد ارزیابی متوسط ​​ با افزایش شش درصد و پنج درصد بودند که به ترتیب به ۱.۴۵ میلیون و ۱.۰۶ میلیون دلار رسید.

Murao گفت، اگر COVID-19 رخ نمی‌داد، آیا افزایش‌های بیشتری هم وجود داشت؟ گفتن آن دشوار است. اما مطمئنا ارزیابی‌ها سقوط نمی‌کرد.

صاحبان خانه می‌توانند ارزیابی‌های خود را از طریق bcassessment. ca به صورت آنلاین و همچنین فروش مقایسه‌ای در همسایگی خود را بررسی کنند.

Yan گفت، در آوریل Canada Mortgage and Housing Corp پیش بینی کرد، ممکن است فروش مسکن سقوط کند و قیمت‌ها در سال ۲۰۲۰ تا ۱۹ درصد کاهش یابد. اما نرخ بهره‌ی وام مسکن کاهش یافت، که به جرقه فروش و افزایش ارزش املاک کمک کرد.

Yan گفت: اینطور نیست که قیمت‌ها به طور ناگهانی در حال افزایش باشد، آن‌ها به آرامی در حال افزایش هستند تا همه چیز طبیعی‌تر باشد و نه شبیه افزایش‌های شیب دار در سال ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶.

در مقابل، ارزیابی‌های سال ۲۰۲۰ در سرتاسر Lower Mainland، ۱۱ درصد کاهش یافته است و detached house معمولی را به ۱.۷ میلیون دلار و کاندو به ۶۸۶۰۰۰ دلار کاهش داده است.

ارزیابی در مورد املاک طبقه‌بندی شده، آپارتمان‌های مسکونی و خانه‌های شهری نیز برای سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است، اما Yan گفت که بیشترین افزایش در منطقه نورث ونکوور رخ داده است، که با شش درصد به ​​۷۳۲۰۰۰ دلار و شهر نورث ونکوور با پنج درصد به ۶۹۰۰۰۰ دلار رسید.

میانگین ارزیابی آپارتمان Maple Ridge با پنج درصد افزایش به ۴۵۷۰۰۰ دلار رسید. Yan گفت، این مناطقی را نشان می‌دهد که واحدها تمایل به بزرگتر شدن دارند و مردم شروع به «اهمیت دادن به فضا» کرده اند.

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!