املاک در کانادا

بهترین معامله ملک در ونکوور در سال ۲۰۲۰: ویلای ۱۷/۳میلیون دلاری، ۷ میلیون دلار فروخته شد!

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

به گفته‌ی Adam Major کارگزار مدیریت Holywell Properties، تخفیف بسیار سنگین ویلای الهام گرفته از سبک فرانسوی، ممکن است بهترین معامله در ونکوور در سال ۲۰۲۰ باشد. از نظر او فروش ویلای ۳۶۸۸ East Boulevard جالب‌ترین معامله‌ی سال بود.

جزئیات لیست شدن این ملک واقع در محله‌ی Shaughnessy توسط Zealty. ca پیگیری شد.

این عمارت در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ با قیمت ۱۷۳۸۸۰۰۰ دلار ثبت شده است. قیمت به ۱۴۸۸۰۰۰۰ دلار کاهش یافت. اما فروش نرفت و لیست در تاریخ ۲۹ جولای همان سال منقضی شد.

سپس این ملک با قیمت ۱۴ میلیون و ۸۸۰ هزار دلار دوباره در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۷ به بازار آمد. لیست توسط Macdonald Realty – Manyee Lui در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸ منقضی شد.

یک هفته بعد، در ۹ ژانویه ۲۰۱۸، همان نماینده مجدداً ملک را این بار با قیمت ۱۴۶۸۹۰۰۰ دلار لیست کرد. پس از نزدیک به یک سال به فروش نرسید و در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۹، لیست منقضی شد.

پس از دو روز، در تاریخ ۳ جون ۲۰۱۹، Macdonald Realty – Manyee Lui یک بار دیگر ملک را لیست کرد و قیمت به ۱۳۹۸۰۰۰۰ دلار کاهش یافت.

سرانجام در ۲۰ فوریه سال ۲۰۲۰، ویلا به قیمت ۷ میلیون دلار فروخته شد.

Major خاطرنشان کرد، قیمت فروش ملک ۳۶۸۸ East Boulevard نشان دهنده‌ی تقریبا ۶۰ درصد تخفیف از قیمت اصلی آن در لیست ۲۰۱۷، یعنی ۱۷.۳ میلیون دلار است.

این عمارت همچنین به قیمتی پایین‌تر از ارزش ارزیابی شده خود فروخته شده است.

Major خاطرنشان کرد که سال ۲۰۲۰ ارزش ارزیابی خانه دو طبقه به علاوه زیرزمین بالغ بر ۹۳۷۰۰۰۰ دلار بوده است. که این یکی از پایین‌ترین نسبت‌های فروش به ارزش ارزیابی شده در سال ۲۰۲۰ بود.

این خانه دارای پنج اتاق خواب و هشت حمام است. از ویژگی‌های لوکس آن می‌توان به باغ‌های آرایش یافته و یک زمین گلف در فضای سبز اشاره کرد.

منبع

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!