املاک در کانادا

اگر ملک خود را در BC Assessment ارزیابی کنید میبنید ارزش ملک شما رشد بالایی در ۲۰۲۰ داشته است

منتشر شده

در

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

وبسایت BC Assessment Authority ارزیابی آنلاین املاک خود را بدون هیاهوی معمول منتشر کرد.

به طور سنتی در حوالی روز سال نو، شرکت Crown یک بیانیه‌ی رسانه‌ای صادر می‌کند که درصد افزایش ارزش‌ها را در انواع مختلف املاک مسکونی در مناطق مختلف B. C، به علاوه ارزش کل ارزیابی شده‌ی همه‌ی املاک مسکونی در استان نشان می‌دهد.

این اطلاعات از ۱ ژانویه به صورت آنلاین در دسترس بوده است، اما B. C. Assessment Authority برای انتشار جزئیات ارزیابی خود تا روز دوشنبه منتظر ماند.

و این جای تعجب دارد، زیرا سال ۲۰۲۰ یک سال عجیب و کاملاً غیر قابل محاسبه برای املاک و مستغلات B. C. بود، Canada Mortgage and Housing Corporation در ماه آوریل گفته بود، قیمت‌ها ممکن است در سال ۲۰۲۰ تا ۱۹ درصد کاهش یابد و احتمالاً به دلیل COVID-19 فروش بسیار کاهش می‌یابد.

اما در واقع، در سراسر کانادا قیمت املاک مسکونی ۲۰ درصد در سال ۲۰۲۰ جهش کرده است و یک رکورد سالانه برای فروش ثبت شد.

و این امر در درجه اول به دلیل کاهش بیشتر نرخ بهره به دلیل سیاست بانک کانادا صورت گرفت.

در مترو ونکوور، ارزیابی‌های ملکی دستاوردهای قابل توجهی را در سراسر منطقه مشاهده کرد.

ارزش تخمینی متوسط ​​یک single family home در ونکوور ۱۰ درصد افزایش یافته و از ۱.۵۶۷ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ به ۱.۷۱۷ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱ رسیده است. در حالی که ارزش متوسط ​​یک کاندو در ونکوور با رشد سه درصدی از ۶۸۸۰۰۰ دلار به ۷۱۱۰۰۰ دلار رسید.

Squamish جایی که ارزش ارزیابی شده برای یک خانه متوسط ​​بالاتر از ۱ میلیون دلار (۱.۰۲۶ میلیون دلار) است، تنها جامعه در Lower Mainland بود که ۱۰ درصد افزایش را ثبت کرد.

Bryan Murao معاون ارزیابی B. C. Assessment گفت: با وجود COVID-19، بازار املاک و مستغلات مسکونی Lower Mainland انعطاف‌پذیر بوده است. در بیشتر موارد، صاحبان خانه می‌توانند انتظار افزایش نسبتاً متوسط ارزش را داشته باشند. این قدرت باورنکردنی کاملاً در تضاد با بهار گذشته است که بازار به طور موقتی متوقف شد، در حالی که در باقی مانده‌ی سال بهبود بسیار سریعی داشت.

تنها منطقه مترو ونکوور که ارزیابی‌های خانه‌ها در آن کاهش یافت، UBC’s Endowment Lands بود که ارزش متوسط ​​آن یک درصد کاهش یافت و به ۴.۹۲۳ میلیون دلار رسید.

منبع

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!