املاک در کانادا

زنی از ونکوور خانه ی میراثی خود را به صورت رایگان هدیه می دهد

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

یک زن ونکووری خانه‌ی خود در Cambie Village را به طور رایگان هدیه می‌دهد، به شرطی که مالک جدید برای انتقال خانه به زمینش، خود هزینه کند.

Katie Dunsworth Reiach در آنچه او «سرمایه‌گذاری نهایی بازیافت» می‌خواند، در تلاش است تا خانه میراثی خود را به مکان جدیدی منتقل کند.

او این خانه را حدود 10 سال پیش خریداری کرده است ، اما از آن زمان خانواده اش از خانه 5 خوابه و یک حمام بیش از حد رشد کرده اند.

وی گفت، بر اساس چندین فاکتور، از جمله سن خانه و کد ساختمان ونکوور، هزینه بازسازی خانه به سبک هنرها و صنایع دستی ۱۹۲۰، با ساخت یک خانه‌ی کاملاً جدید رقابت می‌کند.

Dunsworth Reiach به جای اینکه خانه را خیلی ساده خراب کند یا خودش جابجا شود، امیدوار است کسی زندگی دومی به خانه محبوبش بدهد.

وی گفت: ما نمی‌توانستیم خانه را خراب کنیم، ما آن را خیلی دوست داریم. من عاشق این هستم که خانه در جایی دیگر زندگی دومی داشته باشد.

او که با شخصی از برادران نیکل Nickel Bros – یک شرکت محلی سازه محلی – هم دبیرستانی بود ، می دانست که انتقال فیزیکی خانه یک احتمال است.

او هنوز هم نیاز به گرفتن چند مجوز قبل از انتقال دارد ، اما او می گوید یافتن صاحبخانه جدید بیشتر در اختیار برادران نیکل است. آنها به او می گویند در حالی که هنوز معامله ای انجام نشده است ، کسی سپرده گذاری و پول پیش داده است.

همانطور برای زمین Dunsworth Reiach، او قصد دارد یک خانه‌ی جدید در این ملک بسازد، هنگامی که خانه میراثی او با اطمینان در جایگاه جدید خود قرار بگیرد.

Dunsworth Reiach گفت: “من قطعاً دوست ندارم که خانه فقط به محل دفن زباله برود. خوش ساخت است Dunsworth Reiach گفت: “ما سعی خواهیم کرد آن میراث و شخصیت آن را در خانه جدید حفظ کنیم. فقط با حمام بیشتر. “

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!