املاک در کانادا

گرانترین اجاره دوخوابه‌های کانادا: ونکوور، برنابی در جایگاه سوم

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

با وجود قیمت بالای آسمان خراش‌ها، اجاره‌های یک خوابه ونکوور به کمترین هزینه خود از آوریل ۲۰۱۷ رسیده است.
از سال گذشته در ونکوور اجاره واحد‌های یک و دو خوابه به ترتیب ۱۰٪ و ۱۵٪ کاهش یافته است.

گزارش اخیر نشان می‌دهد ونکوور دومین بالاترین متوسط اجاره در سراسر کانادا برای آپارتمان‌های یک خوابه و بالاترین اجاره برای واحد‌های دو خوابه را دارد. با این حال، قیمت اجاره در این ماه نسبت به ماه گذشته کاهش یافته است.

این گزارش که توسط Padmapper. ca انجام شده است، داده‌های اجاره صدها هزار لیست فعال در سراسر کشور را تجزیه و تحلیل می‌کند.
Padmapper. ca در ابتدای گزارش خود یادآوری می‌کند که دو بازار گران قیمت این کشور، تورنتو و ونکوور، هر دو روند نزولی نسبت به ماه گذشته را تجربه کرده اند.

در واقع، ونکوور از آوریل ۲۰۱۷ به پایین‌ترین حد خود رسیده است. گفته می‌شود، تورنتو هنوز بالاترین اجاره آپارتمان یک خوابه در کل کانادا را دارد با مبلغ ماهانه ۲۰۰۰ دلار در ماه نوامبر. همچنین تورونتو دارای دومین اجاره بالاترین اجاره برای دو خوابه است که هزینه آن ۲۶۵۰ دلار است.

گرانترین اجاره دو خوابه در کانادا: ونکوور
در این ماه، بازار ونکوور روند نزولی را تجربه کرد و قیمت یک خوابه با کاهش ۱ درصدی به ۱۹۸۰ دلار رسید.
این شهر هنوز بالاترین اجاره در کانادا برای یک آپارتمان دو خوابه را دارد و در ماه نوامبر با هزینه سرسام‌آور ۲۷۱۰ دلار در ماه.
با این حال، این قیمت نیز ۱.۵ درصد کاهش یافته است.
Padmapper توضیح می‌دهد: «به طور کلی، ۱۵ شهر با کاهش ماهانه قیمت اجاره روبرو شده‌اند، ۵ شهر به سمت افزایش اجاره را تجربه کردند و اجاره‌ها در ۴ شهر ثابت مانده اند.»

«در حالی که به پایان سال نزدیک می‌شویم، به نظر می‌رسد تقاضای عمومی برای اجاره همچنان کاهش یافته است زیرا اکثر بازارهای این گزارش شاهد کاهش قیمت‌ها هستند.»

برنابی همچنان سومین شهر گران قیمت اجاره نشینی در کانادا

شهرهای B. C شاهد افزایش اجاره‌های یک خوابه با ۳.۶٪ افزایش به ۱۷۲۰ دلار بود، در حالی که دو اتاقه با ۱.۳٪ کاهش به ۲۲۵۰ دلار رسید.

ویکتوریا همچنان چهارمین بازار گران قیمت این کشور است، اما آپارتمان‌های یک خوابه با قیمت ۱۶۵۰ دلار ثابت باقی مانده اند. با این حال، اجاره بهای دو اتاق خواب با کاهش ۳.۵ درصدی به ۱۹۱۰ دلار رسید. گفته می‌شود، اجاره‌های دو خوابه در مرکز استان بیش از ۱۵ درصد از زمان مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!