املاک در کانادا

بازدید عمومی (Open house) از خانه ها تا دو هفته موقتا تعطیل

منتشر شده

در

اخبار_کانادا

اگر شما فردی هستید که دوست دارید یک خانه را شخصاً قبل از خرید آن ببینید ، ممکن است برای مدت کوتاهی این قضیه کمی چالش برانگیز باشد.

به دلیل اینكه با موج دوم COVID-19 سروكار داریم ، به مشاورین املاک در استان بریتیش کلمبیا شدیداً توصیه می شود كه برنامه بازدید عمومی خانه ها (open house) را موقتا کنسل کنند.

این توصیه از طرف تنظیم كنندگان و انجمن های ایالتی است و با افزایش موارد ویروس موقتاً در نظر گرفته شده است.

مشاوران مسکن هنوز مجاز هستند برای افراد به صورت انفرادی بازدید از خانه را اجرا کنند، اگرچه به آنها یادآوری می شود که دستورالعمل بهداشت عمومی شش نفره برای اجتماعات خصوصی نیز در مورد آنها اعمال می شود.

بازار املاک و مستغلات در طی همه گیر شدن تغییرات قابل توجهی داشته است ، به طوری که هیئت مدیره املاک و مستغلات بزرگ ونکوور گزارش داد که خرید مسکن در مقایسه با ماه مشابه سال قبل 29 درصد افزایش داشته است.

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!