Connect with us

اجاره مسکن

مشاوران املاک میگویند قبل از بازگشایی مجدد مرز کانادا اجاره نامه خود را منعقد کنید

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور
Let's Share

مشاوران املاک می‌گویند، افرادی که در جستجوی املاک اجاره‌ای هستند باید قبل از بازگشایی مرزهای کانادا قرارداد اجاره‌ی خود را منعقد کنند.

اگرچه دولت فدرال نگفته است مرزها چه زمانی می‌توانند دوباره باز شوند، اما آژانسهای املاک و مستغلات پیش بینی می‌کنند، هنگام بازگشت مهاجران و دانشجویان به کانادا و جستجوی مکان برای زندگی، شاهد افزایش قیمت اجاره و املاک کمتر برای انتخاب باشیم.

Terry Parkinson، نماینده Royal LePage Signature Realty در تورنتو گفت: توصیه من به همه‌ی مستاجران این است که اکنون باید وارد شوند.

اکنون قبل از باز شدن مرز قرارداد اجاره خود را ببندید، زیرا شما در آینده رقابت زیادی خواهید داشت.

🟧 سلام ونکوور را در اینستاگرام دنبال کنید

توصیه‌های Parkinson و سایر نمایندگان در حالی است که بسیاری از محبوب‌ترین بازارهای اجاره کانادا به دلیل شرایط بازگشایی مشاغل، بیشتر به سمت شرایط قبل از همه گیری پیش می‌روند.

در اوج بحران سلامت، قیمت اجاره‌ها به شدت سقوط کرد، زیرا جوانان کانادایی با خانواده خود به خانه برگشتند، یا از نرخ بهره کمتر بهره برده و خانه خریدند و یا جایی را برای اقامت دور از شهر بزرگ جستجو کردند، زیرا کارفرمای آن‌ها به آن‌ها اجازه داد کار از راه دور را داده بود.

اما از آنجا که بسیاری از مشاغل از مشتریان استقبال می‌کنند و شرکت‌ها شروع به برنامه ریزی برای بازگشت به دفاتر می‌کنند، قیمت‌ها مجددا شروع به بالا رفتن می‌کنند.

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

در حالی که نرخ اجاره در بسیاری از مناطق هنوز به میزان قابل توجهی نسبت به نرخ سال گذشته کاهش نشان می‌دهد، داده‌های Rentals. ca که در ماه جون منتشر شد نشان داد قیمت‌ها مجدداً صعودی هستند.

میانگین اجاره ماهانه‌ی یک واحد یک خوابه با افزایش ۲.۴ درصدی در ونکوور به ۱۸۹۸ دلار تقریباً یک درصد، در تورنتو به ۱۸۳۳ دلار ۲.۵ درصد، در همیلتون به ۱۴۴۰ دلار ۴.۲ درصد و در سنت جان، نیوفاندلند به ۸۹۴ دلار افزایش یافت.

به گفته‌ی مشاوران املاک، این فقط افزایش قیمت به دلیل ورود کانادایی‌ها نیست زیرا مردم از دیگر کشورها نیز می‌توانند وارد کشور شوند. و بعد از آن رقابت نیز برمی گردد زیرا افراد با شروع سال تحصیلی به کشور و یا به مراکز شهر برمی گردند.

Bonnie Meisels نماینده Keller Williams Urbain در مونترال گفت، و در حال حاضر محصول کافی در بازار وجود ندارد. از نظر استطاعت اقتصادی یک کمبود واقعی وجود دارد.

به این روشی که اوضاع پیش می‌رود، همه چیز همچنان در حال افزایش است.

Meisels به ویژه نگران رقابتی است که دانشجویان هنگام گشت و گذار در بازار با آن روبرو می‌شوند و به کسانی که می‌شناسد و در ترم اواخر پاییز وارد می‌شوند گفته است، جستجوهای خود را اکنون آغاز کنند.

وی گفت: اغلب آن‌ها کار نمی‌کنند و بودجه محدودی دارند، بنابراین یافتن محل مناسب برایشان آسان نیست.

امسال نیز بسیاری نمی‌توانند در محل سکونت مدارس جای خود را بگیرند. به عنوان مثال دانشگاه دالاهوسی در نوا اسکوشیا در وب سایت خود اعلام کرد، در ماه جون به دانشجویان اطلاع داده است برای جلوگیری از گسترش COVID-19، مکان‌های اقامت خود را از ۲۳۰۰ نفر در سال قبل به ۱۸۰۰ نفر کاهش می‌دهد.

Ben Young معاون ارشد توسعه در Southwest Properties در هالیفاکس گفت، این بازار همیشه دانش آموزانی را می‌دید که به دنبال محل اقامت در زمان تحصیل می‌باشند، اما سیاست‌های جدید این دانشگاه‌ها تقاضای بیشتری برای اجاره ایجاد کرده اند.

علاوه بر این تقاضا، منطقه همچنین شاهد علاقه افراد بیشتری است که به سواحل شرقی هجوم آورده‌اند، زمانی که آن‌ها می‌توانند از هر مکان در طول بیماری همه گیر کار کنند.

این در حالی است که در طی چند سال گذشته، قبل از COVID، نرخ خانه‌های خالی از لحاظ تاریخی در هالیفاکس پایین بوده است.

Young پیش بینی نمی‌کند که موجودی خانه‌های خالی در آینده نزدیک افزایش یابد، بنابراین او به مستاجران احتمالی توصیه می‌کند از قبل برنامه ریزی کنند، تحقیقات خود را انجام دهند و بدانند که یافتن مسکن ممکن است زمان بر باشد.

فکر نکنید شما وارد می‌شوید و بعد از دو یا سه هفته، می‌توانید چیزی پیدا کنید. من فکر می‌کنم اگر این کار را بکنید خود را در موقعیت سختی قرار می‌دهید.

شما به احتمال زیاد مکان مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد، اما باید به خود فرصت کافی بدهید.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share

اجاره مسکن

امکان تمدید توقف افزایش اجاره بها در BC تا پایان سال و جلوگیری از بازسازی غیرقانونی ملک

Published

on

By

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور
Let's Share

توقف افزایش اجاره بها که در بریتیش کلمبیا برای محافظت از کسانی که شغل خود را در طی همه گیری از دست داده بودند، برقرار شد، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ تمدید شود.

پیشنهاد دولت NDP تمدید این طرح به عنوان بخشی از یک سری تغییرات قانونی است که همچنین با افزایش اجاره و اخراج‌های خاص مقابله می‌کند.

با طرح‌های پیشنهادی قانونی، این توقف در سال گذشته معرفی شد و قبلاً تا ۳۱ دسامبر تمدید شده بود.

در صورت تصویب، این به معنای این است که اجاره دهندگانی که برای افزایش اجاره هشدار گرفته بودند و قرار بود پس از ۳۰ مارس اعمال شود، در واقع تا سال ۲۰۲۲ هزینه بیشتری پرداخت نخواهند کرد.

حداکثر افزایش مجاز اجاره بها، که هر سال توسط استان تعیین می‌شود، در سال‌های گذشته بسیار بیشتر بوده است.

علاوه بر این، وی در بیانیه‌ای به نمایندگی از سوی David Eby دادستان کل و وزیر مسکن گفت، اصلاحات پیشنهادی از بازسازی غیرقانونی جلوگیری می‌کند، روند اخراج اجباری مستاجران با ادعای بازسازی یک ملک، سپس یافتن مستاجر جدیدی که مایل به پرداخت اجاره‌ی بیشتری است، متوقف می‌شود.

طبق قوانین جدید، مالکان باید قبل از اخراج مستاجر خود به Residential Tenancy Branch استان مراجعه کنند. اگر نوسازی غیر اساسی تشخیص داده شود، یا اگر RTB احساس کند که کاری که قرار است انجام شود به خالی بودن واحد احتیاج ندارد، مالکان نمی‌توانند اجاره‌ی خود را خاتمه دهند.

MLA for Vancouver West End گفت، این تغییرات به این معنی است که دیگر هیچ مستاجری با اخراج یک شبه به دلیل نوسازی مواجه نخواهد شد.

با پایان دادن به این نوع رفتارها، به منظور بیرون راندن مستاجران طولانی مدت و جبران اجاره، ما از اجاره کنندگان محافظت می‌کنیم و از ارائه دهندگان مسکن اجاره‌ای که نگهداری فعالانه خانه‌های اجاره‌ای خود را انجام می‌دهند نیز حمایت می‌کنیم.

اگر قوانین جدید در مورد بازسازی تصویب شود، از جولای اجرا خواهد شد.

در اوایل سال جاری، یک بررسی سالانه از سوی Canada Mortgage and Housing Corporation نشان داد، نرخ خانه‌های خالی منطقه به ۲.۶ درصد افزایش یافته است، که بالاترین در منطقه از بیش از یک دهه گذشته می‌باشد.

تغییر در بازار در طی شیوع همه گیری به این معنی است که به صاحبان خانه مشوق‌هایی را برای جذب مستاجر جدید ارائه داده اند، و انتظار می‌رود این روند تا سال ۲۰۲۱ ادامه یابد.

با این حال، یک تحلیلگر CMHC گفت: لازم به ذکر است که اجاره دهندگان جدید بیش از کسانی که مدتی در خانه‌های خود بوده اند، اجاره پرداخت می‌کنند. متوسط ​​قیمت درخواستی در لیست‌های جدید ۲۱.۴ درصد بیشتر از متوسط ​​اجاره واحدهای قبلاً اشغال شده است.

مشوق‌ها ممکن است به یک مستاجر جدید کمک کند تا زندگی خود را تأمین کند، اما اغلب به جای کاهش اجاره بها پیشنهاد می‌شود، بنابراین صاحبخانه‌های بلند مدت، باز هم درآمد بیشتری دارند.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی


Let's Share
Continue Reading

اجاره مسکن

گرانترین اجاره دوخوابه‌های کانادا: ونکوور، برنابی در جایگاه سوم

Published

on

By

اخبار_کانادا
Let's Share

با وجود قیمت بالای آسمان خراش‌ها، اجاره‌های یک خوابه ونکوور به کمترین هزینه خود از آوریل ۲۰۱۷ رسیده است.
از سال گذشته در ونکوور اجاره واحد‌های یک و دو خوابه به ترتیب ۱۰٪ و ۱۵٪ کاهش یافته است.

گزارش اخیر نشان می‌دهد ونکوور دومین بالاترین متوسط اجاره در سراسر کانادا برای آپارتمان‌های یک خوابه و بالاترین اجاره برای واحد‌های دو خوابه را دارد. با این حال، قیمت اجاره در این ماه نسبت به ماه گذشته کاهش یافته است.

این گزارش که توسط Padmapper. ca انجام شده است، داده‌های اجاره صدها هزار لیست فعال در سراسر کشور را تجزیه و تحلیل می‌کند.
Padmapper. ca در ابتدای گزارش خود یادآوری می‌کند که دو بازار گران قیمت این کشور، تورنتو و ونکوور، هر دو روند نزولی نسبت به ماه گذشته را تجربه کرده اند.

در واقع، ونکوور از آوریل ۲۰۱۷ به پایین‌ترین حد خود رسیده است. گفته می‌شود، تورنتو هنوز بالاترین اجاره آپارتمان یک خوابه در کل کانادا را دارد با مبلغ ماهانه ۲۰۰۰ دلار در ماه نوامبر. همچنین تورونتو دارای دومین اجاره بالاترین اجاره برای دو خوابه است که هزینه آن ۲۶۵۰ دلار است.

گرانترین اجاره دو خوابه در کانادا: ونکوور
در این ماه، بازار ونکوور روند نزولی را تجربه کرد و قیمت یک خوابه با کاهش ۱ درصدی به ۱۹۸۰ دلار رسید.
این شهر هنوز بالاترین اجاره در کانادا برای یک آپارتمان دو خوابه را دارد و در ماه نوامبر با هزینه سرسام‌آور ۲۷۱۰ دلار در ماه.
با این حال، این قیمت نیز ۱.۵ درصد کاهش یافته است.
Padmapper توضیح می‌دهد: «به طور کلی، ۱۵ شهر با کاهش ماهانه قیمت اجاره روبرو شده‌اند، ۵ شهر به سمت افزایش اجاره را تجربه کردند و اجاره‌ها در ۴ شهر ثابت مانده اند.»

«در حالی که به پایان سال نزدیک می‌شویم، به نظر می‌رسد تقاضای عمومی برای اجاره همچنان کاهش یافته است زیرا اکثر بازارهای این گزارش شاهد کاهش قیمت‌ها هستند.»

برنابی همچنان سومین شهر گران قیمت اجاره نشینی در کانادا

شهرهای B. C شاهد افزایش اجاره‌های یک خوابه با ۳.۶٪ افزایش به ۱۷۲۰ دلار بود، در حالی که دو اتاقه با ۱.۳٪ کاهش به ۲۲۵۰ دلار رسید.

ویکتوریا همچنان چهارمین بازار گران قیمت این کشور است، اما آپارتمان‌های یک خوابه با قیمت ۱۶۵۰ دلار ثابت باقی مانده اند. با این حال، اجاره بهای دو اتاق خواب با کاهش ۳.۵ درصدی به ۱۹۱۰ دلار رسید. گفته می‌شود، اجاره‌های دو خوابه در مرکز استان بیش از ۱۵ درصد از زمان مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

منبع

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #ایرانیان_ونکوور #خبر_کانادا #سلام_ونکوور #سفر


Let's Share
Continue Reading

اجاره مسکن

ونکوور به دنبال تغییر قوانین “ممنوعیت حیوانات خانگی” در قراردادهای اجاره

Published

on

By

اخبار_کانادا
Let's Share

طرح جدید مربوط به محدودیت های داشتن حیوانات خانگی در خانه های اجاره ای، توسط شورای شهر ونکوور در روز سه شنبه بررسی می شود.  

Jean Swanson مشاور COPE و Pete Fry مشاور Green Party، با ارائه ی پیشنهادی به دولت استانی، خواستار ممنوعیت بندهایعدم استفاده از حیوانات خانگیدر قراردادهای اجاره شده اند و از کارمندان شهرداری می خواهند مکانیزمی را که دولت شهرداری می تواند از آنها برای جلوگیری از حق مالکان در امتناع از اجاره به دلیل داشتن حیوان خانگی استفاده کند، بررسی کنند 

این طرح که به نمایندگی از کمیته ی Renters’ Advisory شورای شهر به دولت شهرداری ارائه شده، به گزارش BC SPCA استناد می کند که سیاستممنوعیت حیوانات خانگیدلیل اصلی واگذاری و ترک حیوانات خانگی است و COVID-19 باعث تشدید مساله ی موجود شده است. 

بر اساس رهنمودهای ارائه شده توسط دکتر بانی هنری مسئول بهداشت استان، به بریتیش کلمبیایی ها به شدت توصیه شده است که فاصله فیزیکی را با همه ی افراد به جز خانواده خود، حفظ کنند. فاصله اجتماعی به ویژه برای سالمندان و کسانی که تنها زندگی می کنند دشوار است. مشخص شده است که حیوانات خانگی می توانند به کاهش این انزوا کمک کنند 

قانون فعلی، مستاجرهایی را که حیوانات خانگی دارند و سعی در یافتن مسکن ارزان قیمت در BC دارند، مورد تبعیض قرار می دهد. 

این طرح به مسیر انتاریو برای دهه ها اشاره دارد، که قوانینممنوعیت حیوانات خانگیرا در خانه های اجاره ای منع می کند. 

این یکی از چهار اقدام مربوط به مسکن است که قرار است در جلسه روز سه شنبه توسط شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گیرد. 

.

.

.

#کانادا #ونکوور #تورنتو #مونترال #کانادا_مهاجرت #مهاجرت #ویزاکانادا #ویزای_کار #ویزا #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_تحصیلی #مهاجرت_آسان #مهاجرت_کانادا #اقامت #ایرانیان_کانادا #کوید #کرونا #مدارس #سلامت #اخبار_کانادا #ریلتور#صرافی #صرافی_کانادا #کوید #سلام_ونکوور #ونکور #ایرانیان_ونکوور #NEWS #خبر #کار_در_کانادا


Let's Share
Continue Reading

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!