املاک در کانادا

در ونکوور و تورنتو، از هر ۵ صاحبخانه ۱ نفر بیش از یک ملک دارد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

داده‌های جدید منتشر شده توسط Canadian Housing Statistics Program نشان می‌دهد، از هر پنج صاحب ملک در شهر ونکوور، یک نفر بیش از یک ملک دارد که مشابه تورنتو است. این گزارش حاکی از آن است که صاحبان خانه‌هایی که بیش از یک خانه دارند – در بعضی موارد سه یا چهار خانه یا بیشتر – یک گروه در حال رشد هستند و در ونکوور و تورنتو متمرکز شده اند.

بیست درصد صاحبان خانه‌ها در شهر ونکوور، بیش از یک ملک دارند. برای Census Metropolitan Area بزرگ تر، این رقم ۱۶.۴ درصد است – رقمی که با Toronto CMAمطابقت دارد.

در شهر تورنتو، ۱۷ درصد صاحبان خانه‌ها دارای دو یا چند ملک هستند.

در مترو ونکوور، بیشترین تمرکز صاحبان خانه‌های متعدد (MHO) در Village of Anmore (شمال پورت مودی)، با ۳۱.۸ درصد جمعیت با بیش از یک ملک است.

در وست ونکوور، ۲۷.۲ درصد صاحبان خانه به باشگاه MHO پیوسته‌اند و در Lions Bayنیز این عدد ۲۷.۲ درصد است. از هر چهار صاحب خانه در Belcarra یک نفر به این باشگاه تعلق دارد.

گزارشی که در سال ۲۰۱۸ توسط CHSP منتشر شد نشان داد، ۲۶۸۶۷۰ صاحبخانه در B. C. دارای دو یا چند ملک بوده اند. از این تعداد ۶۲۵۷۰ دارای سه یا چند ملک بودند.

سن ۵۷ سالگی، سن متوسط ​​صاحبخانه‌های با چند ملک است که فقط چند سال بیشتر از سن متوسط ​​ صاحبان یک ملک است. اکثر MHO‌ها در detached houses زندگی می‌کنند و دارایی دوم آن‌ها نیز اغلب یک detached houses است.

همچنین، تقریباً نیمی از آن‌ها ملک دومشان در منطقه شهری که در آن زندگی می‌کنند واقع شده است. این نشان می‌دهد، بیشتر این املاک سرمایه‌گذاری شده به عنوان اجاره استفاده می‌شود نه به عنوان املاک تفریحی که معمولاً در خارج از منطقه محل اقامت اصلی واقع شده اند.

با این حال، آن‌ها همچنین می‌توانند خالی باشند، یا برای چیز دیگری استفاده شوند. آن قسمت از تصویر مشخص نیست.

CHSP، بخشی از Statistics Canada، تا حدی به اطلاعات مالیاتی ارائه شده توسط Canada Revenue Agency متکی است.

بنابراین با تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی برای سال ۲۰۲۰، CHSP تجزیه و تحلیل داده‌ها را برای سال همه گیری آغاز می‌کند. داده‌های مورد استفاده در اینجا در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به دست آمده است، که آخرین اطلاعات موجود است.

منبع

.

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!