املاک در کانادا

رتبه اول گرانترین خانه‌های دنیا اول در هنگ کنگ و سپس در ونکوور

Published

on

اخبار_کانادا اخبار_ونکوور

با تأکید بر اختلاف درآمد در این شهر ، هنگ کنگ برای یازدهمین سال در صدر لیست غیر قابل خرید‌ترین مسکن در جهان باقی ماند.

بر اساس گزارشی که اندیشکده‌های Urban Reform Institute و Frontier Centre for Public Policy منتشر کرده اند، این مرکز آسیایی در سال گذشته بالاتر از ونکوور، سیدنی و اوکلند به عنوان غیرقابل خرید‌ترین بازار مسکونی جهان قرار گرفت. متوسط ​​قیمت املاک هنگ کنگ در سال ۲۰۲۰، از ۲۰/۸ برابر متوسط درآمد خانوار در سال قبل، به ۲۰/۷ برابر آن کاهش یافت.

ترکیبی از کاهش درآمد و افزایش قیمت ملک در طول سال ۲۰۲۰ باعث شد، استطاعت اقتصادی در بیشتر شهرها بدتر شود. به غیر از هنگ کنگ، شهرهای دیگر که در میان ۱۰ شهر اول لیست قرار دارند، نسبت به سال قبل رو به وخامت گذاشتند، زیرا بیماری همه گیری، شکاف ثروت را تشدید کرد.

ونکوور موقعیت دوم خود را حفظ کرد و ارزش متوسط املاک به ​​۱۳ برابر درآمد خانوار افزایش یافت، که در مقایسه با ۱۱/۹ در سال ۲۰۱۹ وضعیت بدتر شده است. سیدنی همچنان سومین بازار مسکن غیرقابل خرید است، و پس از آن اوکلند قرار دارد، که از رتبه‌ی ششم سال قبل خود صعود کرده است.

هجوم خریداران جدید، به ویژه در حومه شهرها، باعث افزایش قیمت‌ها در بسیاری از این شهرها شد. در این گزارش آمده است، بسیاری از خانوارهای کم درآمد و متوسط ​​که قبلاً بدترین عواقب ناشی از تورم مسکن را متحمل شده اند، می‌توانند ببینند که سطح زندگی اشان بیشتر کاهش یافته است.

این تحقیق داده‌های سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰، در ۹۲ کلان شهر در هشت کشور از جمله ایالات متحده، استرالیا و کانادا را تحت پوشش قرار داده است.

منبع

.

.

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

 

Chinese (Simplified)SpanishFrenchHindiArabicTurkishPersianEnglish

Trending

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!